205/55 R16 ZOOR 94H ORIUM-Goma Dimri

205/55R16ZOOR94HWINT
59.55
91.71
Ju kurseni: 32.16
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 205/55 R16
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 94
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : H (210 km/h)
2022

Dimensions
Dimensionet
No

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj