225/45 R17 ZOOR 94VT ORIUM-Goma Dimri

225/45R17ZOOR94VWINT
60.28
111.55
Ju kurseni: 51.27
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 225/45 R17
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 94
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : V (240 km/h)

Dimensions
Dimensionet
No

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj