Goma Dimri TIGAR 195/65 R15 95T XL TL

970930
51.34
73.00
Ju kurseni: 21.66
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 195/65 R15
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 95
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : T (190 km/h)

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj