Goma Dimri TIGAR 205/75 R 16C 110/108R TL CARGO SPEED

371016
88.00
140.31
Ju kurseni: 52.31
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 205/75 R 16C
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 110
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : R (170 km/h)

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj