Goma Dimri TIGAR 255/45 R20 105V XL TL SUV

881200
125.04
189.47
Ju kurseni: 64.43
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 255/45 R20 
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 105 
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : V (240 km/h)

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj