205/55 R16 ZOOR 91H WINT ORIUM -Goma dimri

205/55R16ZOOR91HWINT
57.00
96.12
Ju kurseni: 39.12
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Prodhuesi: ORIUM
Madhësia: 205/55 R16 91H

Dimensions
Dimensionet
No

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj