215/60R16ZOOR 99 HT Orium Goma dimri

215/60R16ZOOR99HWINT
65.19
100.74
Ju kurseni: 35.55
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Gjerësia: 215
Lartësia : 60
Diametri : 16
Indeksi i shpejtësisë H (210 km/h)
Pesha 9.53 kg
Ngarkesa: 99
Prodhuesi: ORIUM

Dimensions
Dimensionet
No

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj