235/40 R18 ZOOR 95V Orium-Goma Dimri

235/40R18ZOOR95VWINT
77.85
101.85
Ju kurseni: 24.00
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 235/40 R18 
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 95
Simboli i kategorisë së shpejtësisë :V (240 km/h)

Dimensions
Dimensionet
No

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj