245/40 ZR20 LM32 95W TL LAML RAPIDEWR BLIZZAK BRIDGESTONE - Goma Dimri

5208
255.00
314.84
Ju kurseni: 59.84
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 245/40 ZR20
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 95
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : W (270 km/h)

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj