GOMA DIMRI 245/40R18 ZOOR 97VT ORIUM

245/40R18ZOOR97VWINT
83.98
111.50
Ju kurseni: 27.52
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Indeksi i ngarkesës 97 = 730 kg
Indeksi i shpejtësisë V - <240 km/h

Dimensions
Dimensionet
No

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj