Goma dimri Bridgestone 315/40 R21 LM005 115V XL TL LAML

26104
353.91
421.23
Ju kurseni: 67.32
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Indeksi i ngarkesës: 115 = 1215 kg
Indeksi i shpejtësisë: V - <240 km/h

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj