Goma Dimri MICHELIN 275/50R20 113VXL PA5 SUV

451790
288.77
326.40
Ju kurseni: 37.63
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Indeksi i ngarkesës: 113 (deri në 1150 kg)

Indeksi i shpejtësisë: V (deri në 240 km/h)

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj