Goma Dimri Firestone 245/45 R18 WH4 100V XL TL LAML

18084
136.10
146.10
Ju kurseni: 10.00
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Indeksi i ngarkesës: 100 = 800 kg
Indeksi i shpejtësisë: V - <240 km/h

Dimensions
Dimensionet
No

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj