Goma Dimri TIGAR 195/55 R16 87H TL M+S

441917
56.62
69.50
Ju kurseni: 12.88
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Indeksi i ngarkesës :87 = 545 kg
Indeksi i shpejtësisë: H - <210 km/h

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj