Goma Dimri TIGAR 225/55 R17 101V XL TL WINTER TIGAR M+S

128402
71.09
100.50
Ju kurseni: 29.41
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Indeksi i shpejtësisë
V (240 km/h)

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj