Goma Dimri TIGAR 225/65 R 16C 112/110R TL CARGO SPEED WINTER TIGAR M+S

510215
93.91
116.99
Ju kurseni: 23.08
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Indeksi i ngarkesës :112 = 1120 kg
Indeksi i shpejtësisë: R - <170 km/h

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj