Goma Dimri TIGAR 225/75 R 16C 118/116R TL CARGO

793474
99.56
145.50
Ju kurseni: 45.94
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Indeksi i ngarkesës 121/120 = 1450/1400 kg
Indeksi i shpejtësisë R - <170 km/h

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj