eGjeta.com është dyqan online ku ju mund të bleni Goma, Vajra, Aksesorë dhe pjesë për veturën tuaj, Paisje teknologjike, Laptop, Kompjuter, Smartphone, Kozmetikë, Paisje Sportive, Paisje Shtëpiake, si dhe shumë produkte tjera. Ne ofrojmë mundësi të lehta të pagesës përmes bankës ose pagesa me para në dorë, si dhe transport të sigurtë për 48 orë brenda territorit të Republikës së Kosovës.
189.00 € 267.71 €
* SIM : Dual Sim
* Android 10
* Ekrani : 6.5 inch
* Rezulucioni: 720 x 1600 (HD+)
* Octa-core (4x2.0 GHz, 4x2.0 GHz)
* Camera: 48 MP Primary & 13 MPSecondary
* Internal: 32 GB, 3 GB Ram
* MicroSD up to 512 GB
* Bateria LI-on 5000 mAh
* Bluetooth v5.0,
* MP3/WAV/WMA/eAAC+/FLAC player
* Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot
Brand Samsung

Mundësitë e pagesave:

Apliko

Sasia:

Brand: