Aksesorë

57.75
3.36
4.10
Kuti e syzeve 6ass PU Kjo kuti e qëndrueshme e syzeve mbron syzet tuaja në çantën tuaj nga gërvishtjet dhe dëmtimet.  Përmes dorezave, kutia e syzeve duket si një çantë e vogël. Ngjyra: E kaltërt e errët Përmasat: 16 x 6 cm
3.84
Kuti e syzeve 6ass clr PU 16,4x7,5x5,8cm shiny 163gra Mbron syzet nga pluhuri dhe gërvishtjet. Kutia e syzeve është bërë nga poliuretani dhe për këtë arsye është shumë e qëndrueshme.
3.26
Kuti e syzeve 6ass clr PU 16,5x7,5x7,2cm shiny 163gr bc Mbron syzet nga pluhuri dhe gërvishtjet. Këllëfi i syzeve është bërë nga poliuretani dhe për këtë arsye është shumë i qëndrueshëm.
4.83
Me këto syze leximi nga Lifetime-Vision gjithmonë keni në dorë syze të këndshme dhe të rehatshme. Të lehta për ti mbajtur. Ekzistojnë tre ngjyra të ndryshme në set. Dhe kështu gjithmonë do keni syze që përputhen me veshjen tuaj. Tani e tutje ju mund të lexoni një libër ose gazetë pa...
2.49
Të përshtatshme dhe të lehta gjatë leximit.
2.90
Syze Leximi të përshtatshme për përdorim të përditshëm.  Ideale për tu mbrojtur nga rrezatimet dhe do të ju ndimoj të shikoni më lehtë pa lodhur sytë tuaj.
1.56
Fshirëse për pastrimin e syzeve Optike 30pcs Pastrojnë thjerrëzat në mënyrë të sigurt dhe të shpejtë, duke përfshirë thjerrëzat e syzeve, ekranet e laptopëve, lentet e kamerës, syzet e diellit etj. Formula që heq yndyrat, shenjat, gjurmët e gishtërinjve, pluhurin, ndërsa lë një...
3.49
Syze dielli nga brandi Level One Këto syze dielli kanë një pamje shik. Përshtatja është e këndshme dhe e rehatshme. Syzet gjithashtu mbrojnë sytë tuaj nga rrezatimi i ndritshëm UV. Tani e tutje ju mund të shijoni diellin me stil!
Zbritje 13%
68.25 59.06
Vathë të bukur për femra nga marka e njohur Decadorn, të punuar nga materiali cilësor i çelikut inox. Shtresa nga materiali i rodiumit redukton reaksionet alergjike dhe mban shkëlqimin për një kohë të gjatë. Kanë formë tejet të bukur dhe të përshtatshme, të pasuruara me gurë natyral në nuancën e...
Zbritje 15%
25.73 21.76
Qafore elegante nga marka Levien për femra. Kjo qafore përbëhet nga çeliku i pandryshkshëm me cilësi të lartë, ka gjatësi 42 cm dhe zbukurohet nga një varëse në formë rrethore e zbukuruar nga gurë Swarovski vijnë katër ngjyra të ndryshme: zezë, rozë dhe kaltër. Shtoni stil dukjes tuaj me qaforen...
Zbritje 32%
20.48 13.90
Qafore për femra nga marka Levien, e punuar me material cilësorë me bazë metali, ngjyrë argjendi.Posedon varësen në formë unike e cila është e plotësuar me një perlë të kaltër sintetike me pamje të mahnitshme.Plotësoni stilin tuaj me këtë aksesor fantastik i cili vjen me një gjatësi praktike,...
Zbritje 18%
31.71 26.11
Set vathë dhe qafore argjendi me kristale Swarovski
Zbritje 17%
18.38 15.20
Vuch kujdeset që femrat të duken sa më bukur dhe si e tillë ka dizajnuar qaforen me varëse në formë të Hënës e cila në tërësi është me ngjyrë çeliku e dekoruar me kristale të pastra. Kjo qafore është me sipërfaqe me shkëlqim, është me gjatësi 50 cm, si dhe është punuar nga çeliku i pandryshkur...
Zbritje 49%
11.55 5.89
Zbritje 49%
11.55 5.89
1.61
2.63
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 240