Zbardhues

Zbritje 27%
84.00 61.26
Kompleti ynë më i fortë i zbardhjes së dhëmbëve. Vjen me 3 buzët tona precize të ngarkuara me xhelin tonë ekstra të fortë pap + zbardhues. Largon njollat dhe veshjen nga kafeja, vera, çaji dhe pirja e duhanit. Nëse jeni adhurues i kafesë dhe nuk doni të hiqni dorë nga ajo, por në të...
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 61
  • 62