Pajisje shtëpiake & Pastrim

Zbritje 62%
33.13 12.74
SPECIFIKIMET TEKNIKE Fuqia 400W Kapaciteti i tasit 1 L Numri i teheve 4 Materiali i tasit Qelqi Modeli FC302W Ngjyra e Bardhe Pastrim i lehtë Po Shtypni butonin me kapak të madh Po Çelësi i sigurisë Po Aksesore Nr Gjatësia e kabllit (cm) 105 Pesha (kg) 1.65 Përmasat (mm) (M x L x D) 165 x...
2.50
Set pastrimi Lifetime Clean Me këtë grup pastrimi të përbërë nga një leckë prej pambuku, një shkop që përputhet me 110 centimetra Një kovë të madhe prej 10 litrash dhe një rrëmujë të përshtatshme për fshirjen, ju mund të pastroni të gjitha dyshemetë në shtëpi në një kohë të shkurtër.
Zbritje 34%
1.05 0.69
Zbritje 71%
3.68 1.08
Zbritje 55%
4.73 2.11
Madhësia:4 x 18 x 31 cm
Zbritje 61%
6.83 2.66
Zbritje 26%
1.05 0.78
Zbritje 66%
1.05 0.36
Disqett e tualetit 'Active Air' janë blloqe tualeti me cilësi shumë të lartë të përshtatshme për tualetin tuaj.  Janë gjithashtu 100% të biodegradueshme. Disqet e tualetit janë të përshtatshme për të gjithë mbajtësit e bllokut të tualetit.  Karakteristikat: Disqet e tualetit janë të...
1.45
Dimensjonet: 9 x 14 x 2.5 cm
3.61
2.81
Zbritje 59%
27.30 11.10
1.06
3.34
Zbritje 44%
3.50 1.95
Set sfungjeri pastrues i dobishëm nga Alpina. Mbulesat e pastrimit vijnë me një dorezë të volitshme për trajtim të lehtë. Mbulesat e pastrimit nuk gërvishten.
Zbritje 8%
1,765.05 1,627.50
Me 40 herë fuqinë e thithjes*, Sistemi superior i pastrimit me 3 faza ngrin, lirohet,  eliminon mbeturinat dhe qimet e kafshëve nga thellësia brenda qilimave tuaj për një pastrim që nuk do ta besoni-pa asnjë përpjekje nga ana juaj. Rrit automatikisht thithjen për të pastruar edhe më thellë në...
Zbritje 61%
1.00 0.39
Zbritje 52%
151.00 72.32
Xiaomi Mi Air Purifier 3C - pastrues inteligjent i ajrit për dhoma më të vogla, ekran LED që tregon cilësinë e ajrit, filtri HEPA eliminon grimcat prej 0,1μm duke përfshirë tymin, pluhurin, polenin, mykun, etj. Shpejtësia e pastrimit 320 m3 / orë, pastron ajrin në dhoma rreth 106m2 në orë....
Zbritje 43%
181.00 103.17
Mi Air Purifier 3H Merrni frymë thellë Ne kalojmë 80-90% të kohës sonë në ambiente të mbyllura. Kjo mund, në veçanti, të kufizojë mirëqenien dhe shëndetin për ata që vuajnë nga alergjia. Një mjedis i pastër dhe i pastër është thelbësor për një jetë pa shqetësime dhe një gjumë të qetë. Mi...
Show another 20 products