Qerpikë

4.52
Eveline VARIETE Lashes Show Mascara Length & Volume Black 10ml Eveline Mascara Variety tregojnë qerpikët. Falë së cilës do të merrni vëllim të plotë dhe spektakolar Zgjatja e qerpikëve pas vetëm një aplikimi. Ju mund të ndërtoni një edhe më spektakolare efekt duke aplikuar shtresa të...
7.04
Thellësi pa kohë e shikimit Bojë për qerpikë intensifikon efektin e make-up-it me çdo goditje të furçës BIGBRASH. Në të njëjtën kohë siguron ndarje perfekte të qerpikëve dhe pamje vërtet hipnotike. Tekstura kremoze e pasuruar me proteinë B5 dhe dyll natyral Carnauba trash qerpikët nga fundi...
6.09
Vëllim spektakolar falë formulës së bojë për vetulla, e cila mbështjell me saktësi çdo qerpik me një shtresë të zezë me shkëlqim.Formula është pasuruar me dyllë natyralë që janë rezistent ndaj temperaturave të larta, zgjasin qëndrueshmërinë e make-up-it dhe parandalojnë rimelin nga duke u...
Zbritje 46%
6.83 3.68
VARIETE LASHES SHOW është një maskara që do t'ju japë volum të plotë dhe zgjatje spektakolare të qerpikëve vetëm pas një aplikimi. Ju mund të krijoni një efekt edhe më spektakolar duke aplikuar shtresa të mëvonshme.
5.04
Mascara Volume Celebrity është kozmetika e parë* që kombinon vetitë e maskarës dhe serumin rindërtues. Ai jep kombinimin perfekt të gjatësisë ekstreme, volumit mahnitës dhe densitetit të qerpikëve. Furça me formë të jashtëzakonshme dhe të përsosur ndan dhe ngre me saktësi qerpikët, nga baza e...
6.41
Ju do të merrni vëllim të plotë dhe zgjatje spektakolare të qerpikëve pas vetëm një aplikimi. Mund të krijoni një efekt edhe më spektakolar duke aplikuar shtresa të njëpasnjëshme. Bojë për vetulla është e papërshkueshme nga uji.
6.62
Një furçë me formë unike është një surprizë e vërtetë! Mjafton të provosh një herë të biesh në dashuri me të. Si fillim, qerpikët bëhen në mënyrë disproporcionale të gjata dhe të ndara në mënyrë perfekte. Thjesht përdorni anën konvekse për të shtuar efektin e volumit ekstrem.
5.88
Thellësi ekstreme e shikimit, tani me efektin e syve të maces. Forma e jashtëzakonshme e furçës me majë të rrumbullakosur ndihmon në trashjen dhe zgjatjen maksimale të qerpikëve në qoshet e jashtme të syve duke i dhënë pamjes një thellësi të jashtëzakonshme. Konsistenca e lëmuar dhe kremoze e...
5.88
Tashmë një goditje e furçës ofron efekt mahnitës të qerpikëve të rremë pa u rënduar. Pamja juaj, si kurrë më parë, fiton një karakter të qartë dhe të thellë, ndërsa ju i kënaqni të gjithë me efektin spektakolar të qerpikëve jashtëzakonisht të trashë, të ndarë në mënyrë perfekte dhe tepër të...
5.25
E theksuar mbresëlënëse - efekt 360 Qerpikët e ngritur në 45 gradë Ndarje perfekte pa gunga Formula inovative, me shkëlqim e FIBERLAST 16h me pigmente minerale dhe provitaminë B5 do ta bëjë grimin tuaj të duket verbues për orë të tëra. Furça e dhëmbëve: FlexyBrush Flokët e gjatë i krehin...
4.52
Furça inovative lejon aplikimin e njëtrajtshëm dhe ndarjen perfekte të qerpikëve, duke rritur volumin e tyre. Qerpikët trashen menjëherë. Përbërja përfshin dyll natyral të karnaubës dhe lecitinë, falë të cilave qerpikët ushqehen siç duhet. Furça inovative lejon aplikimin e njëtrajtshëm dhe...
4.62
EXTENSION VOLUME FALSE DEFINITION Rimela 4D ka përbërje unike të përbërësve aktivë që forcon dhe rindërton qerpikët nga rrënja në majë. Gjithashtu parandalon rënien e tyre gjatë heqjes së make-up-it. 100% i papërshkueshëm nga uji.
4.62
Perfect BrushTM dhe Bold & Flexy Brush TM, të patentuara nga Eveline Cosmetics, janë bërë me përdorimin e materialeve më të fundit në teknologjinë DuPont TM Hytrel®. Ato sigurojnë një grim perfekt të syve, duke ndarë saktësisht qerpikët dhe duke mundësuar mbulimin e të gjithë flokëve me maskara,...
6.09
Maskare BIG VOLUME BANG 
Zbritje 42%
10.40 5.99
Është pajisur me një furçë speciale ‘Big Brush’, e cila mbulon tërësisht çdo qerpik me bojë për vetulla. Nuk ngjitet dhe nuk krijon gunga. Qëndron gjatë gjithë ditës, duke garantuar një grim perfekt të syve. I jep volum qerpikëve, i kthen ato dhe i ndan në mënyrë perfekte.
4.94
Serumi inovativ, i koncentruar ADVANCE VOLUMIERÉ 3 IN 1 për qerpikët kombinon vetitë e një serumi për rimbusjen e qerpikëve, aktivizuesin e rritjes së qerpikëve dhe bazën e rimelit. Kompleksi i patentuar BIO RESTORE ™ përmban një koncentrat të komponentëve të zgjedhur që rigjenerojnë,...
14.70
Serumi aktiv për rritjen e qerpikëve Revelash është një formulë inovative me përbërës të avancuar teknologjikisht që garanton efekte verbuese. Serumi Revelash përmban një përbërës aktiv që stimulon gjatësinë, densitetin, trashësinë, forcën dhe pigmentimin e qerpikëve gjatë gjithë ciklit...
5.99
Përshkrim Rimel revolucionar siguron një efekt të menjëhershëm të qerpikëve maksimalisht të zgjatur dhe të trashë. Formula inovative i bën qerpikët të gjatë, të trashë dhe shprehës. Furça e dyfishtë e profilizuar, silikoni shpërndan në mënyrë të barabartë maskaranë në qerpikë, duke mos lënë...
5.67
Serumi shumëfunksional 5-në-1 i qerpikëve SOS është një produkt inovativ që kombinon vetitë e serumit rindërtues, aktivizuesit të rritjes së flokëve dhe bazës së bojës. Formula inovative e pasur me përbërës aktivë sinergjikë të avancuar të vajit të arganit ka një efekt të fortë rigjenerues...
Show another 1 product
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 3
  • 28