Yoga&Pilates

Zbritje 17%
68.25 56.71
Brand Capriolo Ean 291362 Diametri 58cm Lartësia 25 cm
Zbritje 17%
36.75 30.45
Brand Capriolo Ean 291412 Madhësia 30cm Ngjyra Rozë
Zbritje 21%
15.75 12.47
Rul Capriolo Yoga - rul masazhi, mbështetës për ushtrime dhe masazh Për joga, pilates, fitnes, rikuperim nga vrapimi dhe ushtrimet në palestër, terapi fizike,... Këto rula me shkumë janë një hit i vërtetë! Me to ushtrohemi dhe masazhojmë, heqim nyjet në muskuj, mundësojmë qarkullimin normal...
Zbritje 39%
24.15 14.70
Rul Capriolo Yoga - rul masazhi, mbështetës për ushtrime dhe masazh Për joga, pilates, fitnes, rikuperim nga vrapimi dhe ushtrimet në palestër, terapi fizike,... Këto rula me shkumë janë një hit i vërtetë! Me to ushtrohemi dhe masazhojmë, heqim nyjet në muskuj, mundësojmë qarkullimin normal...
Zbritje 33%
22.05 14.70
Sistemi KUNDËR THYES - nëse topi shpohet, ajri lëshohet ngadalë.  - Pesha maksimale e përdoruesit është 150 kg.  - Materiali: PVC
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 12
  • 57