Enë pjekje

Zbritje 54%
5.30 2.44
Kjo pjatë e thjeshtë për pjekje nga Alpina është e dobishme për të gjitha ushqimet  tuaja të shijshme të furrës! Pjata ka dy doreza që e bëjnë të lehtë mbajtjen.  Pjata e pjekjes është gjithashtu e shfrytëzueshme për t’u përdorur si  pjatë shërbyese. Dimensjonet: 25x15x5 cm
Zbritje 53%
7.88 3.68
Kjo pjatë e bukur dhe e thjeshtë me tavë Alpina është e përshtatshme për të gjitha gatimet tuaja të shijshme me tavë. Tasi ka dy doreza që ju lejojnë ta mbani me lehtësi tasin. Pjata e tavës është gjithashtu e mirë si tapas ose pjatë për servirje. Specifikimet: Ngjyra: e bardhë....
Zbritje 63%
3.99 1.47
Le të fillojë pjekja me këtë tepsi të hollë dhe të fortë! Specifikimet: Materiali: çeliku Ngjyra: e zezë Përmasat: 26,5 x 35 cm (L x W) Trashësia: 0.4 mm
Zbritje 62%
3.99 1.53
Tave qeramike me kapak qeramike për furrë. Nuk është vetëm një zbukurim i bukur kuzhine, por edhe një enë e shkëlqyeshme për ruajtjen e produkteve të ndryshme.
Zbritje 66%
4.50 1.53
Enë furre Alpina Kjo tavë është shumë e përshtatshme për pjekjen dhe ngrohjen e ushqimeve.Ena vjen  në tri ngjyra të ndryshme,  Brand: Alpina Madhësia: 20x16,5x5 cm Materiali: Qeramikë Sasia: 1 copë
Zbritje 56%
5.57 2.44
Kjo pajisje është e dizajnuar posaçërisht për pjekjen e pulës në grill, pa vështirësi. Pajisja vjen me peshë 0.358 kg dhe ka përmasa 100 x 200 x 200 mm.
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 4