Aparate për Kafe

Zbritje 50%
26.00 13.00
Mulli kafeje dhe erëza. Ky mulli elektrik e bën të lehtë derdhjen, që do të thotë pa rrëmujë ose humbje.  Dizajni oval dhe tehu prej çeliku inox sigurojnë një bluarje të barabartë.  Mulliri është gjithashtu i përshtatshëm për erëza, arra dhe drithëra. Përmasat: 8x9.3x16.5cm.
Zbritje 46%
6.30 3.40
Zbritje 23%
22.05 16.89
Për të bërë një filxhan kafe të mirë, është thelbësore të përdorni aparatin e duhur të kafesë. Me aparatin nga DUNLOP keni pajisjen ideale për të përgatitur një filxhan kafe në mënyrën e vjetër. Ftoni mysafirët tuaj, sepse me një enë 1.25 litra mund të përgatisni  deri në 12 filxhanë. Tasi...
Zbritje 25%
158.55 118.32
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 3
  • 119