Parfume

Zbritje 42%
78.28 45.11
My Paris Intense është një aromë frutesh dhe lulesh për femra e krijuar në vitin 2020. Parfumi kombinon notat e bergamotit, dardhës, mjedrës, rrushit pa fara të zi, portokallit, durmanit, trëndafilit bullgar, bozhures, frezisë, leshit kashmiri, patchoulit, benzoinës, miskut të bardhë dhe...
Zbritje 45%
110.24 60.98
Bvlgari  Rose Goldea ka një aromë të ëmbël trëndafili.
Zbritje 47%
69.68 36.63
Në vitin 2016, marka Burberry lançoi aromën e grave My Burberry Black. Kjo aromë orientale-florale është e destinuar për të gjitha femrat që i duan aromat luksoze dhe të qëndrueshme!
Zbritje 62%
15.44 5.85
Kjo është aromë dehëse, e dizajnuar për femra moderne që duan të duken gjithmonë joshëse. Në fillim të aromës ndjehen notat me dardhë dhe limon, brendësia përmban trëndafila, rrush të zi pa fara dhe lule qershije, ndërsa në përfundim ndjehen notat me misk. Ky kombinim notash padyshim që do bëhet...
Zbritje 49%
67.25 34.56
Twilly d´Hermès është një aromë e jashtëzakonshme me lule dhe fruta e krijuar nga parfumerja italiano-zvicrane, Christine Nigel. Aroma u lancua në vitin 2017.
Zbritje 50%
37.47 18.59
Club De Nuit Intense është një aromë luksoze për femra, e cila hapet me barbarozë, shafran dhe trëndafil. Në brendësinë e tij do të ndjeni qimnon, arrëmyshk, vjollcë dhe piper, ndërsa në fund, qelibari gri, druri agar (oud), vanilja dhe patchouli e përmbyllin përbërjen. Parfum:  Njihet...
Zbritje 54%
69.46 31.75
Në mënyrë që meshkujt të ndjehen të freskët dhe të posedojnë aromë të këndshme, Captain Fawcetts ka sjellë në treg parfumin kualitativ të përpunuar nga bergamoti, mandarina, cardamom, coriander, vanilja, druri sandal dhe moss. Këta përbërës i japing parfumit një aromë të pa rezistueshme e cila...
Zbritje 57%
78.28 33.59
Brand Dolce & Gabbana EAN 3423478640856 Sasia 50 ml
Zbritje 53%
50.72 24.05
Eau de Toilette Rain nga brendi Clean është aromë lulesh të brishta, drunjësh të rrallë dhe frutave të ëmbla, e cila u hodh në treg në vitin 2012. Vjen si kombinim i aromës së zambakut të ujit, margaritës, shalqirit dhe miskut. Përveq që është aromë joshëse dhe e parezistueshme, ajo është...
Zbritje 49%
73.87 37.88
Aroma Valentino nga marka Valentino është frymëzuar nga shijet e Italisë, metropolit të Romës Valentina është një e freskët, lule-frutore, orientale, plot kontradikta dhe në të njëjtën kohë delikate, e fortë, elegante, sensuale, rebele dhe e gëzuar Aroma u lansua në 2011.
Zbritje 52%
105.84 50.91
Alive është aromë super unike e krijuar në vitin 2020, e përshtatshme për të gjitha femrat moderne që pëlqejnë elegancën, sharmin dhe bukurinë natyrale. Kjo aromë qetësuese vjen falë përbërësve si: molla, rrushi pa fara i zi, kumbulla, kanella, vanilja e Madagaskarit, jasemini i sambakut,...
Zbritje 45%
88.19 48.34
Parfum per femra Giorgio Armani Si eau de parfum 40 ml Parfum:  Njihet gjithashtu si “Extrait de Parfum” (që i referohet Parfumit të vërtetë), ky lloj përmban në vete koncentrim më të madh të ekstraktit (rreth 15% deri në 40% aromë) dhe që zgjat prej 6 deri në 8 orë. Në përgjithësi, për shkak...
Zbritje 55%
105.84 47.56
48.54
Mémoire D´Une Odeu është një aromë unisex që u krijua në vitin 2019. Hapet me tonet e bajameve të hidhura dhe kamomilit, pastaj vazhdon me një kombinim të miskut dhe jaseminit në zemër, ndërsa mbyllet nga vanilja, druri i sandalit dhe druri kedri. Parfum:  Njihet gjithashtu si “Extrait de...
Zbritje 49%
177.50 90.46
Një aromë lulesh për femrat moderne. E ëmbël, tokësore, e ndritshme, sensuale, femërore dhe magjepsëse. Notat kryesore janë mandarina portokalli dhe bergamot. Notat e mesme janë jasemini Sambac dhe lule portokalli.
Zbritje 47%
53.48 28.57
Aromë lule-fruta për femra nga brendi Mercedes-Benz. Rose është një fragrancë joshëse e cila hapet me aromë të rrushit të zi dhe grejpfrutit, vazhdon me një zemër të kombinuar me manjolia, trëndafila, palisandër dhe rrëshirë, si dhe përfundon në bazën e përzier me myshk, qelibar dhe kedër....
Zbritje 61%
17.54 6.85
Parfum:  Njihet gjithashtu si “Extrait de Parfum” (që i referohet Parfumit të vërtetë), ky lloj përmban në vete koncentrim më të madh të ekstraktit (rreth 15% deri në 40% aromë) dhe që zgjat prej 6 deri në 8 orë. Në përgjithësi, për shkak të koncentrimit më të madh të aromës, ato kanë edhe...
Zbritje 46%
58.43 31.71
Omnia Pink Sapphire nga marka Bvlgari është një aromë me lule për femra e krijuar nga parfumeria spanjolle Alberto Morillas si një kombinim i luleve ekzotike dhe agrumeve të freskëta. Koka përbëhet nga grejpfrut rozë, pomelo dhe piper rozë. Zemra është thjesht me lule dhe bazohet në...
Zbritje 56%
50.72 22.38
Ky set për meshkuj Nuxe përmban një deodorant roll-on Men 24HR Protection 50 ml, xhel hidratues multi-purpose Men 50 ml dhe një xhel dushi Men 100 ml. Deodoranti shumë efektiv roll-on me pluhur misri siguron mbrojtje për 24 orë! Parandalon djersitjen dhe krijimin e një ere të pakëndshme dhe...
Zbritje 47%
37.49 19.72
Brand Mercedes-Benz EAN 3595471062017 Sasia 100 ml
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 326