Pajisje të Vogla Shtëpiake

Zbritje 54%
43.05 19.60
SPECIFIKIMET TEKNIKE Fuqia 350 W Kapaciteti i tasit 1 L Numri i teheve 2 Materiali i tasit Qelqi Modeli FC510BWS Ngjyra Blu-Bardh Pastrim i lehtë Po Shtypni butonin me kapak të madh Po Çelësi i sigurisë Po Aksesorë Disk emulsifikues për majonezë ose krem pana, antirrëshqitës mat me shumë...
28.00
Kontrolli i shpejtësisë 5-fazëshe Funksioni turbo Fuqia: motor 400 W
Zbritje 16%
51.45 43.05
Fuqia, W:  450 5 cilësime të shpejtësisë Turbo funksioni
Zbritje 13%
63.00 54.60
Fuqia, W:  450 5 cilësime të shpejtësisë Tas rrotullues Turbo funksioni Vëllimi i tasit: 3.5 l
Zbritje 44%
61.00 33.90
Elementi i ngrohjes 1800W e bën atë të ngrohë ujin në pak çaste. Butoni "Boil" lejon që uji të vlojë për rreth 5 minuta. Butoni "Ngrohtë" ju lejon të ruani temperaturën e zgjedhur të ujit. Ju mund të zgjidhni midis 40 ° C, 50 ° C, 70 ° C, 80 ° C dhe 90 ° C. Një vlerë specifike zgjidhet duke...
Zbritje 51%
26.00 12.74
Do të donit një çaj të nxehtë apo një filxhan kafe të freskët të çastit? Përdorni vlusen Tesla për të zier shpejt ujin dhe për të shijuar pushimin tuaj të merituar. Ziejeni ujin për çaj, kafe të çastit ose pije të tjera më shpejt se kurrë, falë vluses Tesla  2200 W. Vlusja  fiket...
Zbritje 54%
21.00 9.76
39.00
Fuqia, W: 2200 Kapaciteti – 1.7 l Rrotullimi 360° Mbrojtja nga mbinxehja
Zbritje 53%
39.20 18.40
Ngjyra: inox Fuqia: 2200 W Kapaciteti: 1.7 litra
Zbritje 65%
26.00 8.99
Mulli kafeje dhe erëza. Ky mulli elektrik e bën të lehtë derdhjen, që do të thotë pa rrëmujë ose humbje.  Dizajni oval dhe tehu prej çeliku inox sigurojnë një bluarje të barabartë.  Mulliri është gjithashtu i përshtatshëm për erëza, arra dhe drithëra. Përmasat: 8x9.3x16.5cm.
Zbritje 64%
6.30 2.25
Zbritje 49%
22.05 11.19
Për të bërë një filxhan kafe të mirë, është thelbësore të përdorni aparatin e duhur të kafesë. Me aparatin nga DUNLOP keni pajisjen ideale për të përgatitur një filxhan kafe në mënyrën e vjetër. Ftoni mysafirët tuaj, sepse me një enë 1.25 litra mund të përgatisni  deri në 12 filxhanë. Tasi...
Zbritje 25%
158.55 118.32
Zbritje 56%
20.53 8.98
Me opsionin e ndryshimit të shpejtësisë, ju mund të përzieni të gjithë përbërësit dhe të merrni konsistencën e tyre të dëshiruar nga mikseri esperanza .  Fuqia : 400 W Shpejtësia : e rregullueshme Ngjyra : e bardhë dhe jeshile
Zbritje 46%
61.00 33.24
Produkti është me paketim të hapur dhe i pa përdorur Fuqia 150 W Trashësia maksimale e prerjes 15 mm Ngjyra Inox Dimensionet 380 × 250 × 250 mm
Zbritje 51%
35.45 17.24
Prodhuesi i akullores Esperanza VANILLA është zgjidhja perfekte për adhuruesit e ëmbëlsirave të ngrira Me shtypjen e një butoni mund të përgatisni lehtësisht akullore të shijshme shtëpiake. Fuqia 7W Kapaciteti 0.6l Dimensionet 16.3 x 9 x 17.5 cm Tensioni i furnizimit 220-240v ~...
Zbritje 51%
53.55 26.45
Përpunuesi ushqimor multifunksional Esperanza është ideal për përpunimin e frutave, perimeve, djathit të fortë, çokollatës, arrave dhe gjithashtu për të bërë thërrime simite. Ai gjithashtu mund t'i kthejë frutat e ngrira në një "akullore" të butë si ëmbëlsirat pa yndyrë, sheqer ose...
Zbritje 50%
27.30 13.78
Zbritje 62%
6.30 2.38
57.75
Tensioni: 220-240V~50/60Hz Fuqia e vlerësuar:350-450W Fuqia e bllokuar: 1200W (max) Shtrydhëse për domate 3 shtojca për bluarjen e mishit Shtojcë për përgatitjen e salsiçeve Menaxhim elektronik Brisk nga çeliku që nuk ndryshket Funksion i kundërt Rrjedhja: 0.9 kg/min Dimensionet e kutisë
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 182
Size