Sport

Zbritje 31%
263.55 180.64
Nëse jeni fillestar në përdorimin e pajisjeve të fitnesit për stërvitje, sigurohuni që të këshilloheni me mjekun tuaj para se të përdorni pajisjen, veçanërisht nëse: jeni diagnostikuar me probleme të zemrës dhe presion të lartë të gjakut. Nëse nuk keni ushtruar më shumë se një vit, nëse jeni...
Zbritje 53%
11.55 5.48
Madhësia universale. Pesha për nyje të forta najloni me mbyllje velcro (velcro). Ato janë të mbështjellura rreth kyçit të këmbës ose doreve, të destinuara për të ngarkuar këmbët ose krahët kur vraponi ose kryeni ushtrime në palestër, gjimnastikë. Ideale për palestër dhe forcimin e strukturës së...
Zbritje 24%
53.55 40.92
Brand Capriolo Ean 291303 Pesha 10kg Gjatesia 14 "(36cm) Ngjyra E zeze
Zbritje 8%
74.55 68.73
Projektuar posaçërisht me një dorezë të sheshtë që ju lejon të nxirrni pesha gjatë stërvitjes me të dy duart. Pesha e gomës thith tronditjen dhe tingullin gjatë ushtrimeve. Brand Capriolo Ean 291224 Ngjyra Portokallt
Zbritje 16%
64.05 54.01
Projektuar posaçërisht me një dorezë të sheshtë që ju lejon të nxirrni pesha gjatë stërvitjes me të dy duart. Pesha e gomës thith tronditjen dhe tingullin gjatë ushtrimeve. Brand Capriolo Ean 291223 Pesha 16 kg
Zbritje 16%
43.05 36.07
Projektuar posaçërisht me një dorezë të sheshtë që ju lejon të nxirrni pesha gjatë stërvitjes me të dy duart. Pesha e gomës thith tronditjen dhe tingullin gjatë ushtrimeve. Brand Capriolo Ean 291222 Pesha 12 kg
Zbritje 27%
22.05 16.09
Brand Capriolo Ean 291014 Pesha 5 kg
Zbritje 55%
6.30 2.82
Brand Capriolo Ean 291010 Pesha 1 kg
Zbritje 73%
6.30 1.68
Brand Capriolo Ean 291009 Pesha 0.5 kg
Zbritje 13%
158.55 138.69
Madhësia: 145x134x123 cm - E rregullueshme
Zbritje 29%
263.55 187.56
Shufra Gym Fit me shumë funksione ka për qëllim trajnimin e fortë dhe forcimin e muskujve të krahut dhe të barkut. Brand GIMFIT Ean 291240 Dimensionet 136x108x217 cm Pesha maksimale e përdoruesit 120 kg
Zbritje 19%
368.55 297.50
Home Gym (Home Gym) DX-IRHG01 është një pajisje ideale për të gjithë ata që nuk kanë kohë të shkojnë në palestër çdo ditë. Kjo pajisje ju lejon të ushtroni të gjitha grupet e muskujve. Ka madhësi më të vogël se DX-S006SM Ndryshon mbi 5 pajisje tradicionale të palestrës Njerëzit me...
Zbritje 40%
13.65 8.17
Madhësia universale. Pesha për nyje të forta najloni me mbyllje velcro (velcro). Ato janë të mbështjellura rreth kyçit të këmbës ose doreve, të destinuara për të ngarkuar këmbët ose krahët kur vraponi ose kryeni ushtrime në palestër, gjimnastikë. Ideale për palestër dhe forcimin e strukturës së...
Zbritje 22%
64.05 49.88
Funksionet e kompjuterit:SKANI, SHPEJTËSIA, KOHA, DISTANCË, KALORI. Për përdorim shtëpiak Brand Capriolo Ean 291247 Dimensionet 87 X 41 X 100 cm Pesha maksimale e përdoruesit 80 kg
Zbritje 21%
998.55 790.00
Mbyllja automatike e shiritit. Mekanizmi STOP i sigurisë. Mundësia e palosjes kur nuk është në përdorim. Funksionet e kompjuterit: Koha e stervitjes Distanca (km) Numri i kalorive të djegura për trajnim (ccal) Trajnim i para-programuar: 36 Temperatura Pulsi aktual (duke prekur dorezat)...
Zbritje 19%
379.05 305.50
Ean: 291125 Motori: 800 W shpejtësia: 1-10 km / orë Matja e pulsit Pesha maksimale e përdoruesit: 90 kg Sipërfaqja e drejtimit: 1000x360 mm dimensioni: 1210x600x265 mm
Zbritje 9%
788.55 720.50
P1 ekran dixhital LED me ndriçim blu mund te masë, rrahjet e zemrës, kohën, ngritjen, shpejtësinë, distancën dhe kaloritë. Rripi ka një motor 2.5 HP. Butoni i ndalimit ju lejon të bëni pauzë në rutine duke mbajtur të dhëna aktuale të vrapimit tuaj në vend. Brand Capriolo Ean 291112...
Zbritje 21%
340.50 270.50
Brand Capriolo Ean 291093 Përmasat 147x80x165cm Pesha maksimale e përdoruesit 100 kg Rregullimi manual i ngarkesës 14 gradë
Zbritje 29%
16.80 11.91
E disponueshme në pesha të ndryshme, shiriti është i përshtatshëm për formësimin gradual Ose rikuperimin rehabilitues të të gjithë muskujve të trupit, duke filluar nga krahët, muskujt e  shpinës dhe këmbëve. Tub rrethor, pa rrëshqitje i projektuar bukur. Ka kapakë me ngjyra në skajet për ta...
Zbritje 44%
16.80 9.40
Eshtë një pajisje e thjeshtë dhe praktike që rekomandohet për ushtrime aerobie dhe forcë. E disponueshme në pesha të ndryshme,  rikuperim rehabilitues të të gjithë muskujve të trupit, duke filluar me krahët, muskujt e  shpinës dhe këmbëve. Tub rrethor, pa rrëshqitje i projektuar bukur. Ka kapakë...
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 790