Kompjuterë, Laptop

392.11
Lenovo NB IdeaPad 3 15ITL6, Intel Celeron 6305 (2C / 2T, 1.8GHz, 4MB), 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits AG, 4GB DDR4 3200MHz, 128GB SSD M.2, Integrated Intel UHD Graphics, No DVD, WiFi, BT, 2Cells, FreeDOS, Sand, Garancion 12 muaj
444.29
Lenovo NB IdeaPad 3 15ITL6, Intel Core i3-1115G4 (2C / 4T, 3.0 / 4.1GHz, 6MB), 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits AG, 4GB DDR4 3200MHz, 128GB SSD M.2, Integrated Intel UHD Graphics, No DVD, WiFi, BT, 2Cells, FreeDOS, Sand Garancion 1 vit
610.00
Lenovo NB IdeaPad 5 15ALC05, Ryzen 5 5500U (6C / 12T, 2.1 / 4.0GHz, 3MB L2 / 8MB L3), 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits AG, 8GB DDR4 3200MHz, 512GB SDD M.2 NVMe, Integrated AMD Radeon Graphics, No DVD, Wi-Fi, BT, 4Cells, FreeDOS, Grey , Garancion 1 vit
1,232.00
Lenovo NB Legion 5 15ACH6,AMD Ryzen5 5600H(6C/12T,3.3/4.2GHz,3MB L2/16MB L3), 15.6"FHD(1920x1080)IPS 250nits AG 120Hz,16GB(2x8GB) DDR4-3200, 1TB SSD M.2 2280 PCIe, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB GDDR6, No DVD, WiFi+BT, 4Cells, FreeDOS, Stingray, Garancion 12 muaj
1,300.00
enovo NB Legion 5 15ACH6,AMD Ryzen7 5800H (8C/16T,3.2/4.4GHz,4MB L2/16MB L3), 15.6"FHD(1920x1080)IPS 250nits AG 120Hz, 16GB(2x8GB)DDR4-3200, 1TB SSD M.2 2280PCIe,NVIDIA GeForceRTX 3050 Ti 4GB GDDR6, No DVD, WiFi+BT,4Cells, FreeDOS, Stingray/Grey
940.00
DELL NB Vostro 3510, Intel Core i7-1165G7 (12MB Cache, up to 4.7GHz), 15.6'' FHD (1920x1080)AG, 8GB(1x8GB) DDR4 2666MHz, 512GB M.2 PCIe NVMe SSD, Intel UHD Graphics, Wi-Fi and BT, Bckl Kb, Ubuntu Linux 20.04, 3-Cell 41WHr, Carbon Black
Zbritje 48%
20.99 11.00
Materiali: Poliester i qëndrueshëm Madhësia e laptopit: 15-16"
Zbritje 32%
49.00 33.17
Materiali: Poliester  Madhësia: 480x400x210mm, 15.6"
Zbritje 32%
50.50 34.34
Materiali: Poliester  Madhësia:480x400x210mm
37.90
Për laptopë deri në: 15.6 " Ngjyra: E zezë Dimensionet [mm]: 440 x 340 x 180 Materiali: Poliester WULONG 2 xhepa me zinxhir dhe shumë xhepa të tjerë të brendshëm për aksesorë. Port të jashtëm USB për karikim (kërkon bateri - rrymë elektrike).
12.00
MS AGON M100, çantë shpine laptopi 15,6"
11.00
Prodhuar nga MS Industrial Lloji çantë shpine Notebook Përshtatet me dimensione deri në 15.6" Ngjyra e zezë
11.00
Çantë e zezë MS NOTE D100 për laptop me diagonale 15.6 ". Një ndarje e jashtme dhe një e brendshme e bëjnë këtë çantë të përshtatshme për ata që mbajnë vetëm gjërat elementare çdo ditë. Materiali: najlon.
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 11
  • 1300