4.41
Përshkrim GEL 2 në 1 është një formulë moderne që u krijua për të kënaqur çdo grua që ëndërron për thonjtë e përsosur si nga një sallon bukurie. Verniku Vinyl Gel kombinon dy produkte - llakun dhe shtresën e sipërme, d.m.th., ngurtësuesin e thonjve.
Zbritje 57%
2.80 1.20
Zbritje 62%
2.39 0.90
Lima për thonjë  3 copë Limë metalike për thonjë E dobishme për të shkurtuar thonjtë apo për t'i lëmuar dhe shkëlqyer pas prerjes. Përdorimi i rregullt i limës forcon sipërfaqen e thonjve duke parandaluar çarjet.
Zbritje 55%
2.00 0.90
Zbritje 44%
1.60 0.90
Furçë për pastrimin e thonjve, ju ndimon që thonjët tuaj të jenë më të shëndetshëm dhe të larohen papastërtitë
Zbritje 55%
2.67 1.20
Furçë druri për thonjë - 2 copë  Furçë për pastrimin e thonjve, ju ndimon që thonjët tuaj të jenë më të shëndetshëm dhe të larohen papastërtit E lehtë për përdorim dhe e përshtatshme për tu aplikuar
Zbritje 26%
8.80 6.50
Një pajisje për një pedikyr perfekt. I dizajnuar në katër pjesë për heqjen e lëkurës së trashë në shputa, për lëmim, zbutje dhe brushë për heqjen e pluhurit. Zhytni së pari këmbët në ujë të ngrohtë për 5 minuta dhe pastaj vazhdoni me pedikyr.
3.47
EVELINE Cosmetics forcues thonjsh ME DIAMANTE 12ml  Mbrojtje e thonjeve te brishte dhe te care  Forcuesi ekstrem mbron thonjtë e dobët nga thyerjet, çarjet dhe brishtësitë. Formula me titan dhe diamante krijon në sipërfaqen e thonjve jashtëzakonisht të fortë pallto që mbron nga brishtësia,...
3.47
EVELINE SOS THONJ TË BRISHËM DHE TË THYUR Kondicioner MULTIVITAMINE ME KALCIUM DHE KOLAGJEN JO MË THONJË TË THYUR! Forcuesi ekstrem me shumë qëllime është një ndihmë e shpejtë për thonjtë e çarë dhe të brishtë. Trajtimi kompleks, me veprim të shpejtë është një zgjidhje ideale për thonjtë...
Zbritje 35%
1.05 0.68
Gërryesja për këmbë ndimon në heqjen e mistrave dhe qarjeve.Përdorim i lehtë.Me rezultate të jashtëzakonshme në një periudh të shkurtër kohore.Kurse kohë dhe jepi kujdes të veçantë këmbëve tua.
3.47
Moti i ftohtë, përdorimi i tepërt i llakut të thonjve me cilësi të dobët dhe shëndeti i keq i përgjithshëm mund t'i bëjnë thonjtë tuaj të çarë dhe të brishtë. Kjo shishe 12 ml me kondicioner intensiv të thonjve nga Eveline ju ofron tetë veprime shëruese për thonjtë tuaj. Ai forcon thonjtë e...
4.41
VINYL GEL 2 në 1 është një formulë moderne që u krijua për të kënaqur çdo grua që ëndërron për thonjtë e përsosur si nga një sallon bukurie. Verniku Vinyl Gel kombinon dy produkte - llakun dhe shtresën e sipërme, d.m.th., ngurtësuesin e thonjve. Verniku është krijuar në teknologjinë e llaqeve...
3.99
Perforcues thonjsh 3 në 1, TË THATË, I FORTË DHE SHKELQITES në 60-SEKONDË Zgjidhje komplekse 3 në 1 që ofron manikyr të shpejtë dhe afatgjatë. E bën manikyrin e thonjve të thahet fort, duke i dhënë shkëlqim intensiv në 60 sekonda. Krijon shtresë mbrojtëse në sipërfaqe, e cila parandalon copat...
Zbritje 49%
2.37 1.20
Furçë për pastrimin e thonjve, ju ndimon që thonjët tuaj të jenë më të shëndetshëm dhe të largohen papastërtit
3.47
në mënyrë efektive rigjeneron dhe rikthen thonjtë përmirëson elasticitetin dhe rezistencën e thonjve ndaj dëmtimeve mekanike mbron nga plasaritja, thyerja dhe çarja e thonjve u jep shkëlqim thonjve të konsumuar dhe të dëmtuar Kompleksi ULTRA-KERATIN, i cili përmban një dozë të madhe keratine,...
2.94
2.94
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 12