Kujdes Oral

Zbritje 27%
84.00 61.26
Kompleti ynë më i fortë i zbardhjes së dhëmbëve. Vjen me 3 buzët tona precize të ngarkuara me xhelin tonë ekstra të fortë pap + zbardhues. Largon njollat dhe veshjen nga kafeja, vera, çaji dhe pirja e duhanit. Nëse jeni adhurues i kafesë dhe nuk doni të hiqni dorë nga ajo, por në të...
8.40
Pastuesi i gojës joalkoolik Max White Expert freskon frymëmarrjen, mbron dhëmbët nga pllakat dhe i mban mishrat dhe dhëmbët të shëndetshëm. Për më tepër, i mbron dhëmbët nga kariesi dhe pllaka dentare dhe ka efekte zbardhuese. Shpëlajeni gojën me ujë për 2 minuta pas çdo pastrimi ose pas vaktit.
4.23
Solucion patrues higjienik Listerine ofron kujdes perfekt për gojën dhe fytin. Ka veti antiseptike, eliminon bakteret edhe në zonën interdentale. Gjithashtu është i rëndësishëm për forcimin e dhëmbëve dhe mishit të tyre. Ky lëng ofron mbrojtje 24 orë dhe mban shije të këndshme të frutave të...
11.93
Seti përfshin brushën për pastrim të hapsirave ndërdisiplinore të dhëmbëve tuaj dhe mbajtësen plastike. Brusha ka 4 lloje të furçave me ngjyra të ndryshëm, të cilët ofrojnë pastrim të butë e të shpejtë. Vendoseni me kujdes furçën në hendekun mes dhëmbëve dhe lëvizeni përpara dhe prapa....
1.95
Fije dentare (50) 2in1 f Pastrimi i dhëmbëve me fije dentare është një nga mënyrat më të mira dhe më të rekomanduara të pastrimit, Përdorimi i fillit dentar  siguron të mos mbeten papasterti mes dhëmbëve. Pa dhimbje dhe  e lehtë në përdorim.
Zbritje 69%
8.27 2.53
Pastë për dhëmbë nga marka e njohur Colgate e dizajnuar për fëmijë nga 6 vjeç. Përmban kalcium që ofron mbrojtje maksimale ndaj dëmtimit të dhëmbëve duke neutralizuar acidet sheqerore që dëmtojnë smaltin e dhëmbëve. Aplikojeni në furçë dhe lani dhëmbët butësisht të paktën dy herë në ditë.
8.93
Pastë për dhëmbë nga marka e njohur Elemex e projektuar për fëmijë 0 - 6 vjeç. Ka përmbajtje të reduktuar të fluoridit dhe formon një shtresë të kalciumit të fluoridit në smalt. Ofron aromë të këndshme për fëmijë dhe garanton që dhëmbët e qumështit të marrin kujdesin e duhur gjë që ndikon edhe...
6.86
Pastë për dhëmbë nga marka Marvis me aromë të freskët të mentes, pastron në mënyrë efektive dhëmbët dhe ndihmon në parandalimin e prishjes së dhëmbëve & pllakave dentare. Pastat e dhëmbëve Marvis përmbushin standardet më të kërkuara të higjienës orale.
Zbritje 22%
15.23 11.81
Pastë e dhëmbëve nga marka profesionale Parodontax ofron kujdesin e duhur për shëndet oral. Falë përbërjes efektive, kjo pastë pastron tërësisht dhëmbët, parandalon problemet e mishrave të dhëmbëve dhe heq pllakën dentare. Për më tepër, pasta lë një smalt të fortë, parandalon shfaqjen &...
Zbritje 32%
6.20 4.24
Pasta organike e dhëmbëve për fëmijë nga 3 vjeç deri në moshën 6 vjeç Dhëmbët e qumështit meritojnë mbrojtjen dhe kujdesin më të mirë.
10.88
Një furçë dhëmbësh që do ta bëjë buzëqeshjen tuaj edhe më rrezatuese. Fijet tepër të holla dhe të imta sigurojnë pastrim të përsosur edhe të vendeve të vështira për t'u arritur. Përveç kësaj, është i butë ndaj mishrave të dhëmbëve dhe siguron performancë të shkëlqyer pastrimi. Teknologjia e...
2.25
Zbritje 43%
9.45 5.34
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 62