Kopsht

Zbritje 49%
6.80 3.50
Madhësia:80 x 110 x 400 mm
Zbritje 33%
11.00 7.33
Rrjetë për grill Barbecue. Pastrohet dhe transportohet lehtë. Brand BBQ Collection EAN 871125275596 Pershkrimi Tigan-Grilli D30 cm Madhësia 35 x 315 x 315 mm Pesha 0,947 KG Materiali Metal
Zbritje 15%
23.00 19.55
Zbritje 48%
2.50 1.30
Brand BBQ Collection EAN 871125221861 Pershkrimi Mashë për grill BBQ Collection Madhësia 10 x 95 x 380 mm Pesha 0,120 KG
Zbritje 43%
7.90 4.50
Brand Jamie Oliver EAN 8718973978432 Madhësia 410x86x34 mm Materiali çelik inox Dimensionet 40x2,5cm
Zbritje 29%
9.20 6.50
 Përgatitni ushqime me shijen tipike të skarës me këtë tabaka të rrumbullakët prej çeliku që nuk ngjit. Quajeni tigan, shportë ose tabaka, thjesht ngarkojeni me ushqimin dhe përbërësit e preferuar dhe gatuajeni/pjekeni butësisht mbi BBQ. Një bazë e shpuar do të sigurojë, grila e Barbecue do të...
Zbritje 34%
4.30 2.85
Pershkrimi Brushë pastrimi për grill Madhësia 460 x 30 x 100 mm Pesha 0.229 KG
22.26
Rrjete per trampoline :240cm  EAN:291399-M
36.65
Relaksohuni në diell gjatë gjithë ditës me këtë karrige të varur elegante dhe të rehatshme. 100% PAMBUK - në një ngjyrim me vija blu dhe të bardhë të frymëzuar nga deti, pëlhura natyrale është e butë dhe që merr frymë ndërsa sedilja e mbushur shton  shtesë rehati LEHTË PËR TË VARUR :...
Zbritje 53%
16.80 7.97
Brand: Kinzo Dimenzionet: 202x67x74 cm
Zbritje 27%
26.00 18.88
Pesha: 1888 g Vëllimi: 0,00072 Gjerësia: 120 mm Gjatësia: 30 mm Lartësia:  200 mm
5.67
Brand: Kinzo Pershkrimi: Mbulesë çadre Dimenzionet: 265x70 cm
Zbritje 33%
16.80 11.33
Ky mbulesë nga Kinzo Garden mbron mobiljet e kopshtit tuaj nga kushtet e këqija të motit. Mbulesa zë pak hapësirë kur nuk përdoret. Ai mbron mobiljet e kopshtit tuaj nga dëmtimet e motit gjatë viteve. Kështu mund ta shijoni më gjatë. Lehtë për tu rregulluar. Pesha vetëm 1170 gram me dimenzione...
Zbritje 15%
32.55 27.69
Brand: LifeTime Dimensionet: 185x85x25cm Ngjyra: Hiri
56.70
Karrocë e palosshëme NEO Tools ka një madhësi platforme prej 385 x 275 mm.  Kjo është një karrocë universale me dy rrota, me të cilën mund të transportoni lehtësisht sende falë një platforme të qëndrueshme, alumini me një kapacitet ngritës deri në 90 kg.  Kablloja e sigurisë rrit sigurinë...
1.32
2.61
Brand Kinzo Ean 871125216322 Sasia 4 copë Madhësia 50 x 40 x 50 mm Pesha 0,266 kg
Zbritje 55%
16.00 7.26
Zbritje 40%
16.80 10.14
Brand Kinzo Kapaciteti i ngarkeses 150kg Dimensjonet  9.5x30x56cm
21.99
Llampa vrasëse e mushkonjave CR7936 është një pajisje moderne që zgjidh tërësisht problemin e insekteve ndërhyrëse në mjedisin tonë. Pajisja tërheq insektet me dritë LED me një gjatësi vale 395 nm, thith mushkonjat me ventilator brenda pajisjes, më pas thahen (dehidratohen) në enën nën...
Show another 20 products