Zbritje 64%
6.30 2.24
Zbritje 63%
11.55 4.32
Solucion kundër lodhjes nga Bourjois me përmbajtje të vitaminave ka për funksion unifikimin, freskinë dhe zbutjen e lëkurës. Ky produkt ruan grimin të mos shkatërrohet, zbut imperfeksionet, largon poret dhe linjat në fytyrë si dhe e ndriçon lëkurën.
Zbritje 45%
43.05 23.59
Krem puder Clinique Evene Better u zhvillua me ndihmën e dermatologëve më të rëndësishëm në botë. Prandaj, ky grim jo vetëm që përmbush funksionin e tij dekorativ, por gjithashtu përmirëson ndjeshëm cilësinë e lëkurës. Lëkura juaj do të duket perfekte, me ose pa grim! Make-up Even Better, i...
Zbritje 47%
58.80 30.88
Pudër shkëlqyese/Highlighte  nga Dior. Me pigmente vezulluese për të skalitur dhe theksuar konturet e fytyrës, Shton një shkëlqim shumëdimensional për të krijuar një çehre të freskët.
1.81
Letrat e lagështa janë ideale për largimin e grimit afatgjatë dhe produkteve që janë rezistent ndaj ujit. Paketimi është tejet i përshtatshëm, ku do zë vend në çdo çantë tuajën. Testuar oftalmologjikisht, përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe me persona që përdorin lente kontakti.
Zbritje 44%
37.80 21.21
Hijet e syve Ombre Hypnôse aplikohen mirë në qepallat, zgjasin shumë dhe u japin syve tuaj një pamje joshëse. Nuk shkërmoqen dhe janë unike për faktin se është e mundur t'i shtroni ato në një, dy apo edhe tre nuanca dhe kështu të krijoni variacione origjinale të përbërjes. Hijet kanë një cilësi...
14.88
Kokë për kremin hidratues revolucionar, i cili ju jep fuqinë për të hidratuar dhe trajtuar shqetësimin tuaj kryesor të lëkurës, mënyrën tuaj. Active Cartridge Concentrate ™ for Imperfections jep përbërës të përqendruar, duke përfshirë Acid Salicilik, për të ndihmuar në minimizimin e dukshëm të...
Zbritje 74%
9.80 2.57
Mbrehëse cilësore nga marka Clinique e dizajnuar për lapsa të buzëve dhe lapsa të syve.
Zbritje 36%
7.88 5.04
Struktura inovative e sfungjerit Eveline Cosmetics Magic Blender i mban produktet e make-up-it në sipërfaqe në vend që t'i thithë ato. Falë formës së lëmuar të sfungjerit dhe strukturës së huallit, aplikimi është më i shpejtë dhe rezultati përfundimtar është perfekt! Sfungjeri novator i bërë...
2.19
1.68
Furçat sintetike të mbushura me fije të dendura, ultra të butë dhe me cilësi të lartë janë jo-adsorptive të pluhurave dhe lëngjeve, duke minimizuar kështu sasinë e themelit ose të fshehësit që kërkohet për të përfunduar punën. Fijet me gëzof të butë i japin lëkurës tuaj ndjenjën më të...
4.83
Teknologjia novatore Volume MaximizeTM menjëherë pas aplikimit, falë përmbajtjes së helmit të bletës, zgjeron enët e gjakut dhe përshpejton mikroqarkullimin. Tashmë pas 5 minutash aplikimi buzët zmadhohen dukshëm, dhe forma e tyre theksohet në mënyrë joshëse. Formula është e pasur me...
4.83
Formula me avokado, makadamia dhe vaj ricini do të zbusë dhe ushqejë epidermën. Aroma e mrekullueshme e çokollatës plotëson kënaqësinë e aplikimit të lip gloss
5.88
Formula e lehtë e buzëkuqit do të kujdeset për pamjen e bukur të buzëve, kujdesin dhe hidratimin e tyre. Ngjyra që nuk kalon në materiale të tjera do t'ju lejojë të dukeni mahnitëse edhe kur duhet të përdorni maskë! 6 ngjyra universale do të plotësojnë të gjitha kërkesat! Formula e buzëkuqit...
5.88
Formula e lehtë e buzëkuqit do të kujdeset për pamjen e bukur të buzëve, kujdesin dhe hidratimin e tyre. Ngjyra që nuk kalon në materiale të tjera do t'ju lejojë të dukeni mahnitëse edhe kur duhet të përdorni maskë! 6 ngjyra universale do të plotësojnë çdo kërkesë! Formula e buzëkuqit qëndron në...
5.99
Buzëkuqi saten kujdeset për pamjen perfekte të buzëve. Formula me pigmentim jashtëzakonisht të fortë garanton mbulim i plotë që nga goditja e parë. Vaji i jojobës dhe vaji i susamit i bëjnë buzët këndshëm të buta dhe të ushqyera,   acidi hialuronik dhe vitamina E hidratojnë thellësisht buzët....
5.78
Luftoni linjat e imëta, rrudhat dhe strukturën e pabarabartë të lëkurës me këtë serum të fuqishëm kompleks kundër plakjes Eveline Cosmetics. Përbërësit e tij të përzgjedhur me kujdes për kujdesin e lëkurës mbrojnë lëkurën duke siguruar një përfundim të shëndetshëm dhe rinor. Duke synuar linjat e...
6.83
Buzëkuqët tradicional dhe shkëlqyesit e buzëve nuk i përmbushin pritshmëritë tuaja? Buzëkuqi tradicional është shumë i rëndë në strukturë? Pra, linja e buzëve nga OH MY LIPS me ngjyra unike janë të duhurat për ju. Lapsi i buzëve ju lejon të rregulloni konturin e buzëve - falë tij ju mund të...
1.68
Pavarësisht nga forma e buzëve, pavarësisht nëse buzët tona janë shumë të ngushta apo shumë të mëdha, lapsi Max Intense Color Lip Liner na ndihmon t'u japim formën e dëshiruar. Në varësi të nevojës ose pamjes, me ndihmën e këtij lapsi buzësh mund t'i zgjerojmë optikisht buzët ose t'i bëjmë jo...
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 61