Peshqira

Zbritje 43%
7.00 4.00
Zbritje 53%
4.50 2.13
Dimensionet:100 x 50 cm
Zbritje 32%
6.00 4.10
Zbritje 28%
8.00 5.75
Zbritje 58%
4.50 1.89
Zbritje 44%
4.50 2.50
Peshqiri mikrofibër nga Dunlop është peshqiri i përsosur i udhëtimit E veçanta është se ajo vjen në një çantë praktike mbajtëse. Peshqiri mikrofibër nga Dunlop është bërë nga një pëlhurë e përzier e veshur fort. 80% poliester dhe 20% poliamide sigurojnë një ndjesi të këndshme në lëkurë....
Zbritje 40%
6.00 3.61
Zbritje 34%
5.50 3.61
Zbritje 22%
9.00 6.98
Brand: OEM Dimenzionet: 70x140cm Pesha: 220gsm
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 7