Zbritje 60%
30.86 12.28
Seti përmban: Kastrati Martini (Krem Dore) 50 ml Kastrati Martini (Shkëlqim Lip) 12 ml Case i telefonit celular prej lëkure artificiale
Zbritje 50%
114.98 57.07
Për fytyrë sa më rinore marka Shiseido ka dizajnuar setin kundër rrudhave që përmban një krem zbutës 50 ml, një shkumë pastrimi 15 ml, një losion zbutës 30 ml, një serum 10 ml dhe një krem për sy kundër rrudhave 2 ml. Serumi Ultimune e bën ripërtëritjen dhe përforcimin e lëkurës, largon rrudhat...
8.70
Seti përmban : Krem dore për Cherry Blossom  Balsam buzësh
Zbritje 60%
11.55 4.63
Set për fëmijë Dermacol i cili përmbanjë një shkumë dushi 500 ml dhe një xhel dushi 250 ml. Shkuma e butë Aroma Ritual Dream Winter me aromën e vaniljes dhe kokosit është e përshtatshme për fëmijët nga 3 vjet. Kujton erën e biskotave të Krishtëlindjes. Nuk than lëkurën dhe është e përshtatshme...
Zbritje 61%
30.83 11.94
Set për fytyrë nga marka e njohur Dermacol, ideal për çdo femër. Seti përmban një hidratues për lëkurë me 50 ml, një maskë detoksifikuese dhe një maskarë me 10 ml. Falë përbërësve aktiv prej vitaminës B3 & ekstraktit aloe vera dhe bambusë, hidratuesi dhe maska detoksifiksojnë lëkurën e kombinuar...
Zbritje 65%
16.80 5.89
Set për trup Aroma Ritual Watermelon III nga marka Dermacol përmban një xhel për dush 250 ml dhe një peeling për trup 200 ml. Xheli i dushit përmban ekstrakte të shalqirit, aromë të ëmbël të shalqirit si dhe glicerinë. Efektivisht zbut dhe freskon lëkurën e lodhur. Parandalon tharjen dhe e...
Zbritje 57%
19.95 8.62
Produktet në set kanë të njëjtin qëllim, të kujdesen ndaj lëkurës dhe t'i ndalojnë aromat e padëshiruara. Përbërja e tyre është shumë e këndshme ndaj lëkurës, është set i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, i cili nuk përmban kripëra alumini. Seti përfshin: xhelin për dush (250 ml),...
Zbritje 55%
41.30 18.59
Seti përmban një bazë për grim Satin 30 ml, një bazë për grim Cover 30 g me nuancë Nr 208, dhe një pudër transparente Invisible 13.5 g. Baza për grim Satin krijon një shtresë të hollë në lëkurë dhe e bën lëkurën të butë. Me aplikimin e kësaj baze grimi qëndron gjatë pa lëvizur dhe duket freskët...
Zbritje 68%
12.58 4.05
Ky set nga Dermacol përmban një xhel dushi dhe një krem për duar. Xheli me vaj portokalli dhe glicerinë përkryer hidraton lëkurën, parandalon plakjen e parakohshme dhe rifreskon trupin dhe mendjen. Ka aromë të këndshme të portokallit dhe çokollatës. Kremi për duar me vitaminë E ushqen dhe...
Zbritje 59%
16.80 6.91
Seti unik për vajza nga marka Accentra përfshin: xhelin e dushit 80 ml dy balsam për buzë me nga 3 g dhe një sfungjer në formën e kurorës. Xheli i këndshëm ka formulë të veçantë, ku thellësisht pastron lëkurën e trupit, duke e hidratuar dhe ushqyer atë. Rezultati do të jetë lëkurë e butë dhe me...
Zbritje 46%
61.74 33.43
A * Men sjell në jetë një histori rreth yjeve, engjëjve, qiellit blu, ndjenjave dhe ëndrrave të fëmijëve, e cila përforcohet nga sensualiteti mashkullor, i cili është plot fizik dhe guxim. Ji i guximshëm dhe bëhu ylli i një historie që do ta shkruash vetë! Përjetoni atë që dëshironi dhe shijoni...
Zbritje 56%
50.72 22.38
Ky set për meshkuj Nuxe përmban një deodorant roll-on Men 24HR Protection 50 ml, xhel hidratues multi-purpose Men 50 ml dhe një xhel dushi Men 100 ml. Deodoranti shumë efektiv roll-on me pluhur misri siguron mbrojtje për 24 orë! Parandalon djersitjen dhe krijimin e një ere të pakëndshme dhe...
Zbritje 44%
58.80 32.94
Seti nga marka e njohur Victoria's Secret përfshin: dy sprej për trup dhe dy losione për trup. Velvet Petals përfshin nota të luleve, bajameve, kokosit, drurit, miskut, drurit sandal dhe vaniljes. Pure Seduction përfshin notat e freskëta të kumbullës, shalqirit të ëmbël dhe luleve fresia....
Zbritje 42%
17.85 10.41
Ky set për femra përmban një shampo&balsam Uniq One Nettopy Coconut 300 ml dhe një trajtues për flokë 10in1 Uniq One Coconut 150 ml. Shampo mbron dhe hidraton skalpin, si dhe në të njëjtën kohë i jep flokëve butësi maksimale duke përmirësuar elasticitetin dhe forcuar flokët. Gjithashtu i mbron...
15.38
Ky set përmban shampo ushqyes Mango 200 ml dhe balsam për flokë të thatë dhe të dëmtuar Mango 200 ml. Shampo është krijuar posaçërisht për flokë të thatë dhe të dëmtuar që kanë nevojë për kujdes intensiv. Përmban gjalpë mango, i cili ushqen plotësisht fijet e flokëve dhe i mbron ato nga tharja....
Zbritje 57%
35.69 15.38
Për flokë të shëndetshme dhe të pastra marka Klorane ka dizajnuar setin që përmban një shampo për flokë të ngjyrosura dhe një balsam për flokë të ngjyrosura. Seti kujdeset për flokët dhe e bën zbutjen e tyre falë përmbajtjes cilësore nga shega.
Zbritje 32%
20.33 13.91
Seti me kujdes natyral për flokët e ngjyrosura. Përbërja e pasur bimore me cilësi të lartë kujdeset butësisht për ngjyrën e flokëve. Falë ekstraktit rozë të stonecrop, ndihmon në mënyrë efektive në rigjenerimin e flokëve të dëmtuar. I përshtatshëm për flokë të ngjyrosur dhe të dëmtuar. Ky set...
19.74
Jeni lodhur nga produktet e mrekullueshme pa rezultat? Kujdesuni për   flokët tuaj me sprejin dhe maskën klasike të trajtimit me një set të Uniq nga Revlon. Nuk do t’i rezistoni dot aromës dhe përfitimeve që ju sjell. Produkti është  për të riparuar flokët e thatë dhe të dëmtuar,  mbron nga...
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 4
  • 89