Për femra

Zbritje 57%
78.28 33.59
Brand Dolce & Gabbana EAN 3423478640856 Sasia 50 ml
Zbritje 42%
78.28 45.11
My Paris Intense është një aromë frutesh dhe lulesh për femra e krijuar në vitin 2020. Parfumi kombinon notat e bergamotit, dardhës, mjedrës, rrushit pa fara të zi, portokallit, durmanit, trëndafilit bullgar, bozhures, frezisë, leshit kashmiri, patchoulit, benzoinës, miskut të bardhë dhe...
Zbritje 52%
55.11 26.37
Brand Bvlgari EAN 783320479175 Sasia 30 ml
Zbritje 47%
67.25 35.45
Opium simbolizon magjepsjen me Orientin dhe ndjenjën e tij unike për të kuptuar emocionet e fshehura femërore & pasionet e tyre. Krijuar në vitin 2009, ai kombinon aromat natyrale të bergamotit, portokallit, zambakut të luginës, rozës, jaseminit, mirrës, patchoulit, ambergrisit dhe vanilës....
Zbritje 50%
120.00 60.40
Parfum për femra Bvlgari, Goldea The Roman Night 75 ml Parfum : Njihet gjithashtu si “Extrait de Parfum” (që i referohet Parfumit të vërtetë), ky lloj përmban në vete koncentrim më të madh të ekstraktit (rreth 15% deri në 40% aromë) dhe që zgjat prej 6 deri në 8 orë. Në përgjithësi, për...
Zbritje 53%
50.72 24.05
Eau de Toilette Rain nga brendi Clean është aromë lulesh të brishta, drunjësh të rrallë dhe frutave të ëmbla, e cila u hodh në treg në vitin 2012. Vjen si kombinim i aromës së zambakut të ujit, margaritës, shalqirit dhe miskut. Përveq që është aromë joshëse dhe e parezistueshme, ajo është...
Zbritje 49%
73.87 37.88
Aroma Valentino nga marka Valentino është frymëzuar nga shijet e Italisë, metropolit të Romës Valentina është një e freskët, lule-frutore, orientale, plot kontradikta dhe në të njëjtën kohë delikate, e fortë, elegante, sensuale, rebele dhe e gëzuar Aroma u lansua në 2011.
Zbritje 52%
105.84 50.91
Alive është aromë super unike e krijuar në vitin 2020, e përshtatshme për të gjitha femrat moderne që pëlqejnë elegancën, sharmin dhe bukurinë natyrale. Kjo aromë qetësuese vjen falë përbërësve si: molla, rrushi pa fara i zi, kumbulla, kanella, vanilja e Madagaskarit, jasemini i sambakut,...
Zbritje 62%
15.44 5.85
Kjo është aromë dehëse, e dizajnuar për femra moderne që duan të duken gjithmonë joshëse. Në fillim të aromës ndjehen notat me dardhë dhe limon, brendësia përmban trëndafila, rrush të zi pa fara dhe lule qershije, ndërsa në përfundim ndjehen notat me misk. Ky kombinim notash padyshim që do bëhet...
Zbritje 44%
96.47 53.62
Zbritje 49%
67.25 34.56
Twilly d´Hermès është një aromë e jashtëzakonshme me lule dhe fruta e krijuar nga parfumerja italiano-zvicrane, Christine Nigel. Aroma u lancua në vitin 2017.
Zbritje 45%
88.19 48.34
Parfum per femra Giorgio Armani Si eau de parfum 40 ml Parfum:  Njihet gjithashtu si “Extrait de Parfum” (që i referohet Parfumit të vërtetë), ky lloj përmban në vete koncentrim më të madh të ekstraktit (rreth 15% deri në 40% aromë) dhe që zgjat prej 6 deri në 8 orë. Në përgjithësi, për shkak...
Zbritje 55%
105.84 47.56
48.54
Mémoire D´Une Odeu është një aromë unisex që u krijua në vitin 2019. Hapet me tonet e bajameve të hidhura dhe kamomilit, pastaj vazhdon me një kombinim të miskut dhe jaseminit në zemër, ndërsa mbyllet nga vanilja, druri i sandalit dhe druri kedri. Parfum:  Njihet gjithashtu si “Extrait de...
Zbritje 49%
177.50 90.46
Një aromë lulesh për femrat moderne. E ëmbël, tokësore, e ndritshme, sensuale, femërore dhe magjepsëse. Notat kryesore janë mandarina portokalli dhe bergamot. Notat e mesme janë jasemini Sambac dhe lule portokalli.
Zbritje 47%
53.48 28.57
Aromë lule-fruta për femra nga brendi Mercedes-Benz. Rose është një fragrancë joshëse e cila hapet me aromë të rrushit të zi dhe grejpfrutit, vazhdon me një zemër të kombinuar me manjolia, trëndafila, palisandër dhe rrëshirë, si dhe përfundon në bazën e përzier me myshk, qelibar dhe kedër....
Zbritje 61%
17.54 6.85
Parfum:  Njihet gjithashtu si “Extrait de Parfum” (që i referohet Parfumit të vërtetë), ky lloj përmban në vete koncentrim më të madh të ekstraktit (rreth 15% deri në 40% aromë) dhe që zgjat prej 6 deri në 8 orë. Në përgjithësi, për shkak të koncentrimit më të madh të aromës, ato kanë edhe...
Zbritje 46%
58.43 31.71
Omnia Pink Sapphire nga marka Bvlgari është një aromë me lule për femra e krijuar nga parfumeria spanjolle Alberto Morillas si një kombinim i luleve ekzotike dhe agrumeve të freskëta. Koka përbëhet nga grejpfrut rozë, pomelo dhe piper rozë. Zemra është thjesht me lule dhe bazohet në...
Zbritje 46%
252.53 136.27
Parfumi më i ri nga Valentino Parfum:  Njihet gjithashtu si “Extrait de Parfum” (që i referohet Parfumit të vërtetë), ky lloj përmban në vete koncentrim më të madh të ekstraktit (rreth 15% deri në 40% aromë) dhe që zgjat prej 6 deri në 8 orë. Në përgjithësi, për shkak të koncentrimit më të...
4.15
Deodorant pa alumin është një formulë e re e deodorantëve që përmbajnë vetëm përbërësit më të rëndësishëm. Ky deodorant mbronë lëkurën nga djersa dhe era e keqe, hidraton dhe eleminon acarimin. Deodoranti lë lëkurën të freskët dhe me aromë të këndëshme.
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 326