Përkujdesje për fytyrë

1.88
Shkumë tepër i pasur me përbërës hidratues dhe kujdes vitaminash ndihmon në parandalimin e lëkurës së thatë dhe të shtrënguar. Ushqen dhe përmirëson gjendjen e lëkurës. Siguron një rroje të plotë dhe të këndshme. Mbron nga prerjet e vogla dhe acarimet.
Zbritje 7%
113.40 104.94
Lancome sjell kremin Genifique i cili promovon aktivitetin e gjeneve dhe stimulon prodhimin e proteinave në lëkurë. Ndriçon, forcon dhe tensifikon lëkurën duke i kthyer pamjen rinore dhe butësinë natyrale. Për shkak të teksturës së lehtë të produktit, nuk është problem të përdoret me produkte të...
43.06
Marka e njohur Nuxe kujdeset që femrat gjithmonë të kenë lëkurë më të shëndetshme. Falë këtij serumi nga ekstraktet natyrale, lëkura juaj do të pastrohet nga shenjat e plakjes, do forcohet me elasticitet dhe do marrë hidratimin e nevojshëm. Për më tepër, ky vaj ka aromë të këndshme të drurit...
Zbritje 46%
21.53 11.55
Ky serum përmban një peptid të fuqishëm të quajtur Matrix yl, i cili ndihmon në stimulimin e prodhimit natyral të kolagjenit. Ndihmon në zvogëlimin e linjave të imta dhe lehtësimin e rrudhave. Lëkura do të duket shumë më e ndritshme dhe më e dendur. Kujdesuni për fytyrën tuaj në mënyrë të...
2.18
Përzierje e freskët me maskë me vitaminë C në pëlhurë Një dozë hidratimi me vitaminë C në një formulë që qëndron e freskët derisa të aplikohet në një pëlhurë maske të thatë. Duke i kombinuar ato, ju do të merrni një maskë në një pëlhurë të njomur në një formulë të freskët dhe efektive. Përmban...
Zbritje 49%
17.01 8.76
Një pastrues i shpejtë dhe efektiv i krijuar për lëkurën e kombinuar dhe të yndyrshme. Kjo formulë me shumë përfitime pastron lëkurën, heq make-up, pastron dhe mat të gjitha në një hap të thjeshtë. Nuk kërkohet fërkim apo shpëlarje. Me ujë Vichy të pasur me minerale për të ndihmuar në hidratimin...
31.46
Xhel Intensiv Dramatically Different Skin ofron menjëherë dozën optimale të hidratimit dhe ndihmon në mbushjen e lagështirës së humbur në lëkurë. Zbut dhe freskon lëkurën, pas përdorimit të shkëlqimit të lehtë dhe të shëndetshëm. Lëkura e hidratuar jo vetëm që është më e shëndetshme dhe më e...
5.38
Uji micellar Skin Naturals Garnier është krijuar posaçërisht për lëkurë dhe sy shumë të ndjeshëm. Është formuluar me ekstrakt nga vaji i misrit, i njohur për efektet e tij qetësuese. Produkti përkryer heq papastërtinë, yndyrën dhe make-up, pa lënë shtresë yndyre në lëkurë.Aplikoni në një copë...
4.58
Produkt i përshtatshëm për pastrimin e butë të lëkurës, syve dhe buzëve. Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe atë të ndjeshme. Vjen në pako ekstra të madhe.
11.59
Avène Tolérance Extrême është një losion që pastron grimin dhe qetëson lëkurën e fytyrës dhe sytë. Është formuluar posaqërisht për lëkurën shumë të ndjeshme dhe alergjike, duke e lënë të freskët dhe përkyrer të pastër. Produkti përmban ujë termik Avene i cili njihet për efektet e tij...
2.65
Falë përbërjes nga pro-retinoli & peptidet, kjo maskë ka efekte të menjëhershme plotësuese dhe forcuese në lëkurë Me ndihmën e saj, lëkura juaja do të hidratohet & rigjallërohet intensivisht, do t'i kthehet elasticiteti dhe do të mbetet e butë në prekje.
2.78
Xheli pastrimit të lëkurës me acid hialuronik dhe aloe vera nga marka Garnier është shumë cilësorë dhe bën hidratimin e lëkurës. Ky produkt e largon vajin e tepërt dhe papastërtitë e lëkurës, e freskon dhe e pastron lëkurën, si dhe përshtatet për të gjitha llojet e lëkurës.
19.47
Kontrollon shkëlqimin e lëkurës dhe përmirëson pamjen e lëkurës së yndyrshme. Përmban substanca gërryese që janë të bazuara në vaj dhe të tretshme në ujë. Ky peeling e çliron lëkurën nga papastërtitë dhe dhjami i tepërt. Ky scrub çliron lëkurën nga papastërtitë dhe sebumi i tepërt. Rezultati...
18.53
Kremi i butë eksfolues lustron dhe rafinon strukturën e lëkurës. Kremi eksfolues i zhvilluar nga dermatologu largon butësisht vrazhdësinë dhe lëkurën, duke hapur rrugën për hidratues dhe aplikim më të butë të grimit. Formula e lehtë zbut lëkurën, duke ndihmuar në minimizimin e shfaqjes së...
Zbritje 58%
43.63 18.21
Set nga Clinique për pastrimin e lëkurës krijon një shkumë me fluska që pastron thellë fytyrën nga papastërtitë, minimizon reaksionet alergjike dhe është e përshtatshme edhe për lëkurë të ndjeshme. Seti përmban: sapun të langshëm për lëkurë me yndyrë 50ml, tonik pastrues 100ml dhe gel...
Zbritje 61%
37.80 14.90
Tonik për femra nga Clinique me 3 funksione ka për qëllim pastrimin e lëkurës, shtresimin e saj si dhe hidratimin e lëkurës. Ky produkt i pasur në përmbajtje me acid salicylic largon qelizat e vdekura nga lëkura dhe aktivizon qelizat natyrale për ripërtrirjen e qelizave të lëkurës. Produkti bën...
Zbritje 19%
36.75 29.75
Toniku i lëkurës nga Clinique butësisht largon mbetjet e grimit, stimulon lëkurën dhe e rifreskon atë. Ky produkt respekton pH natyrale të lëkurës dhe balancon nivelin e hidratimit. Pas aplikimit të tonikut, lëkura është krejtësisht e pastër dhe e gatshme për të aplikuar produkte tjera.
16.41
Avène Anti-Redness Clean Soothing Cleansing Lotion 400ml është një  pastrues qumështi dhe qetësues që pastron dhe heq make-up nga fytyra dhe sytë e lëkurës së ndjeshme të prirur ndaj skuqjes. Qumështi respekton ndjeshmërinë dhe komoditetin e lëkurës së ndjeshme të prirur ndaj skuqjes. Tekstura e...
1.68
Maska zbutëse me avokado është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.E lë lëkurën të relaksuar, të butë dhe të këndshme. Maska rikthen elasticitetin dhe hidratimin e lëkurës, si dhe gjithashtu lufton kundër lëkurës së plasaritur, zvogëlon inflamacionin dhe skuqjen.Aplikoni maskën në...
Zbritje 75%
3.36 0.85
Maskë për fytyrë nga Freeman. Maskë për fytyrë për të gjitha llojet e fytyrave, e cila e pastron lëkurën, shkëlqen dhe lehtëson fytyrën.
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 200