Zbritje 21%
63.00 50.00
Kjo tendë mahnitëse blu është ideale për festivale dhe udhëtime kampe. Ju keni mjaft vend për të fjetur dhe për të ruajtur gjërat tuaja në tendë. Specifikimet Materiali: poliestër Përmasat: 210 x 150 x 120 cm Përmasat e tendës së brendshme: 140 x 200 cm Përmasat e tendës: 140 x 110 cm Lloji i...
Zbritje 29%
5.60 3.95
Brand SUN EAN 8711252024646 Ngjyra Zezë vishnje dhe e kaltër Sasia 3 copë Dimensionet 25x4x4cm
Zbritje 5%
37.80 35.91
Madhësia 2480 x 2990 x 2990 mm
Zbritje 48%
1.00 0.52
Pelerinë kundër shiut Dimenzionet: 285 x 10 x 100 mm
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 50