Enë për Servim

6.09
Seti përbëhet prej 7 pjesëve
Zbritje 68%
8.19 2.60
Zbritje 27%
9.50 6.92
2.71
3.38
Zbritje 48%
8.50 4.38
Zbritje 15%
26.00 21.98
Seti përbëhet prej 16 pjesëve
Zbritje 34%
5.78 3.84
Zbritje 26%
6.83 5.04
Shërbejini copat më të shijshme të djathit, sallamit ose frutave. Me këtë djathë ju ndriçoni tryezën tuaj për një vizitë dhe sigurohuni që ato të dalin me barkun plot.
Zbritje 28%
5.78 4.19
Ene porcelani Alpina -  861g Krijoni më shumë atmosferë në tryezë gjatë ditës ose një mbrëmje komode me këtë pjatë shërbyese të Alpina.  Tasi ka tre tabaka të ndryshme, kështu që lehtë mund të ndani ushqime të ndryshme. Brand Alpina EAN 8711252171777 Madhësia 20,5 x 20,5 x 9 cm...
Zbritje 60%
6.29 2.51
Brand Alpina Ean 8711252172231 Materiali Druri
Zbritje 34%
16.80 11.11
Ky set nga Alpina bashkon të gjitha pajisjet e rëndësishme të kuzhinës. Kupat, lugët e spagetit, lugët me vrima, spatula dhe dy lugë servirje janë enë kuzhine jashtëzakonisht të dobishme që nuk duhet të mungojnë në asnjë kuzhinë! Kreu i kokës është prej najloni me cilësi të lartë dhe është i...
Zbritje 52%
16.80 8.12
Do të jetë i dobishëm për të shërbyer salca, dhe meze të lehtë si ullinj, domate qershi, djathë me feta.  Specifikime ideale për shërbejnë salca, dhe ushqime të shijshme të përshtatshme për çdo shërbim ushqimi me dizajn estetik dhe funksional
Zbritje 32%
4.73 3.24
Brand Alpina EAN 8711252184692 Materiali Qeramikë Ngjyrë Bardhë Madhësia 24X16X4,5Cm Set 6
Zbritje 30%
6.30 4.44
Brand Alpina EAN 8711252184890 Madhësia D25x5Cm Materiali Qeramikë Kapaciteti 873g Ngjyrë Bardhë Set 1
Zbritje 36%
11.80 7.50
Zbritje 75%
3.99 1.01
Madhësia:20x14x6 cm
Zbritje 15%
7.88 6.67
Show another 13 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 22