Fitnes

Zbritje 31%
263.55 180.64
Nëse jeni fillestar në përdorimin e pajisjeve të fitnesit për stërvitje, sigurohuni që të këshilloheni me mjekun tuaj para se të përdorni pajisjen, veçanërisht nëse: jeni diagnostikuar me probleme të zemrës dhe presion të lartë të gjakut. Nëse nuk keni ushtruar më shumë se një vit, nëse jeni...
Zbritje 8%
74.55 68.73
Projektuar posaçërisht me një dorezë të sheshtë që ju lejon të nxirrni pesha gjatë stërvitjes me të dy duart. Pesha e gomës thith tronditjen dhe tingullin gjatë ushtrimeve. Brand Capriolo Ean 291224 Ngjyra Portokallt
Zbritje 16%
64.05 54.01
Projektuar posaçërisht me një dorezë të sheshtë që ju lejon të nxirrni pesha gjatë stërvitjes me të dy duart. Pesha e gomës thith tronditjen dhe tingullin gjatë ushtrimeve. Brand Capriolo Ean 291223 Pesha 16 kg
Zbritje 16%
43.05 36.07
Projektuar posaçërisht me një dorezë të sheshtë që ju lejon të nxirrni pesha gjatë stërvitjes me të dy duart. Pesha e gomës thith tronditjen dhe tingullin gjatë ushtrimeve. Brand Capriolo Ean 291222 Pesha 12 kg
Zbritje 27%
22.05 16.09
Brand Capriolo Ean 291014 Pesha 5 kg
Zbritje 55%
6.30 2.82
Brand Capriolo Ean 291010 Pesha 1 kg
Zbritje 73%
6.30 1.68
Brand Capriolo Ean 291009 Pesha 0.5 kg
Zbritje 13%
158.55 138.69
Madhësia: 145x134x123 cm - E rregullueshme
Zbritje 29%
263.55 187.56
Shufra Gym Fit me shumë funksione ka për qëllim trajnimin e fortë dhe forcimin e muskujve të krahut dhe të barkut. Brand GIMFIT Ean 291240 Dimensionet 136x108x217 cm Pesha maksimale e përdoruesit 120 kg
Zbritje 19%
368.55 297.50
Home Gym (Home Gym) DX-IRHG01 është një pajisje ideale për të gjithë ata që nuk kanë kohë të shkojnë në palestër çdo ditë. Kjo pajisje ju lejon të ushtroni të gjitha grupet e muskujve. Ka madhësi më të vogël se DX-S006SM Ndryshon mbi 5 pajisje tradicionale të palestrës Njerëzit me...
Zbritje 24%
53.55 40.92
Brand Capriolo Ean 291303 Pesha 10kg Gjatesia 14 "(36cm) Ngjyra E zeze
Zbritje 22%
64.05 49.88
Funksionet e kompjuterit:SKANI, SHPEJTËSIA, KOHA, DISTANCË, KALORI. Për përdorim shtëpiak Brand Capriolo Ean 291247 Dimensionet 87 X 41 X 100 cm Pesha maksimale e përdoruesit 80 kg
Zbritje 21%
998.55 790.00
Mbyllja automatike e shiritit. Mekanizmi STOP i sigurisë. Mundësia e palosjes kur nuk është në përdorim. Funksionet e kompjuterit: Koha e stervitjes Distanca (km) Numri i kalorive të djegura për trajnim (ccal) Trajnim i para-programuar: 36 Temperatura Pulsi aktual (duke prekur dorezat)...
Zbritje 19%
379.05 305.50
Ean: 291125 Motori: 800 W shpejtësia: 1-10 km / orë Matja e pulsit Pesha maksimale e përdoruesit: 90 kg Sipërfaqja e drejtimit: 1000x360 mm dimensioni: 1210x600x265 mm
Zbritje 9%
788.55 720.50
P1 ekran dixhital LED me ndriçim blu mund te masë, rrahjet e zemrës, kohën, ngritjen, shpejtësinë, distancën dhe kaloritë. Rripi ka një motor 2.5 HP. Butoni i ndalimit ju lejon të bëni pauzë në rutine duke mbajtur të dhëna aktuale të vrapimit tuaj në vend. Brand Capriolo Ean 291112...
Zbritje 21%
340.50 270.50
Brand Capriolo Ean 291093 Përmasat 147x80x165cm Pesha maksimale e përdoruesit 100 kg Rregullimi manual i ngarkesës 14 gradë
Zbritje 29%
16.80 11.91
E disponueshme në pesha të ndryshme, shiriti është i përshtatshëm për formësimin gradual Ose rikuperimin rehabilitues të të gjithë muskujve të trupit, duke filluar nga krahët, muskujt e  shpinës dhe këmbëve. Tub rrethor, pa rrëshqitje i projektuar bukur. Ka kapakë me ngjyra në skajet për ta...
Zbritje 44%
16.80 9.40
Eshtë një pajisje e thjeshtë dhe praktike që rekomandohet për ushtrime aerobie dhe forcë. E disponueshme në pesha të ndryshme,  rikuperim rehabilitues të të gjithë muskujve të trupit, duke filluar me krahët, muskujt e  shpinës dhe këmbëve. Tub rrethor, pa rrëshqitje i projektuar bukur. Ka kapakë...
Zbritje 45%
13.65 7.52
Eshtë një pajisje e thjeshtë dhe praktike që rekomandohet për ushtrime aerobie dhe forcë. E disponueshme në pesha të ndryshme,  rikuperim rehabilitues të të gjithë muskujve të trupit, duke filluar me krahët, muskujt e  shpinës dhe këmbëve. Tub rrethor, pa rrëshqitje i projektuar bukur. Ka kapakë...
Zbritje 50%
29.40 14.70
Sistemi KUNDËR THYES - nëse topi shpohet, ajri lëshohet ngadalë.  - Pesha maksimale e përdoruesit është 150 kg.  - Materiali: PVC
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 790