Lugë, Pirun, & Thikë

Zbritje 44%
3.68 2.05
Brand Alpina EAN 8711252148724 Madhësia 34 cm Materiali Druri, çelik, najloni
2.09
1.58
1.58
Zbritje 59%
3.26 1.35
Zbritje 55%
3.60 1.61
1.84
Zbritje 59%
3.26 1.35
1.45
Brand Alpina EAN 8711252108025 Materiali çeliku inox dhe polipropileni plastik Madhësia 27.5 cm Ngjyrë Argjend
2.32
Lugë Alpina Spageti Najlon 31.5cm Mblidhni me lehtësi spageti me këtë lugë të dobishme spageti. Madhësia: 31.5 cm Materiali: Dorezë druri + Najloni Përmbajtja: 1 copë
Zbritje 50%
3.89 1.96
2.23
E domosdoshme në kuzhinën tuaj, kjo shpatull e lehtë e Alpina. Shpatulla është bërë nga material rezistent ndaj nxehtësisë. Brand Alpina EAN 8711252148748 Materiali Druri, çelik, najloni Kapaciteti 70gr
Zbritje 44%
3.68 2.05
Garuzhdë Alpina 74gr Brand Alpina EAN 8711252148755 Madhësia 31,5 cm Materiali Druri, çelik, n
2.32
Lugë me vrima -  34 cm Brand Alpina EAN 8711252148762 Madhësia 34 cm Materiali Druri, çelik, najloni
3.19
Hani me stil me pirunin e bukur Alpina. Dizajn elegant dhe i bërë nga çelik inox i fortë. Piruni përshtatet rehat në dorë dhe është i sigurt në larje enësh. Pirun inox Dizajn elegant I pershtatshem per te gjitha korridoret Dimensionet: 19.5 cm 3 cope ne paketim
Zbritje 22%
26.00 20.36
Dizajn elegant Falë dizajnit elegant dhe të përjetshëm të këtij grupi, mundësitë janë të pafundme. Ju mund ta përgatisni tryezën tuaj me çdo stil, duke ditur se mund të mbështeteni në takëm elegant dhe të rafinuar. Materiali me shkëlqim i përdorur nuk është vetëm i bukur për t'u parë, por...
Zbritje 48%
4.10 2.12
Cilësia: Tehe inox Rockwell HRC+ 53 me cilësi të lartë, të qëndrueshme, super të mprehta dhe të lehta për tu mprehur.  Thika me ergonomike. I përshtatshëm dhe i lehtë për t'u përdorur Të lëmuara dhe të mprehta, tehet e thikës janë ideale për prerje  me saktës, Seti përfshin: 4 x thika bifteku...
Zbritje 38%
6.80 4.23
E përkryer për prerjen e perimeve, frutave dhe mishit Cilësi e markës nga alpina Gjatësia përafërsisht: 33.5 cm
11.03
Vrimat e bëjnë të lehtë kullimin e perimeve ose makaronave Një mbështetje e veçantë do të thotë që luga të mos prekë drejtpërdrejt banakun e kuzhinës (që ndihmon për të mbajtur kuzhinën të rregullt) Forma e lugës e bën të lehtë mbledhjen e ushqimit nga buza e enës
5.14
Numri i elementeve: 4 Pirunë: 1 Thikë: 1 Lugë: 1 Lugë çaji: 1 Materiali:  çelik inox
Show another 19 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 26