Zbritje 8%
71.66 65.63
Kurseni hapësirë në çantën tuaj të bukurisë me këtë produkt të vetëm të dobishëm që i bën të gjitha. Kompleti i fytyrës Remington Ultimate me bateri mund të përdoret për epilim, pastrim, shkurtim dhe rigjallërim - duke përmbushur të gjitha nevojat tuaja për kujdesin e fytyrës. Epilatori i...
Zbritje 14%
50.95 43.74
Makinë prerëse Smooth & Silky është mjeti i përsosur për të gjitha nevojat tuaja . Pa kabllo dhe kompakt, kjo makinë prerëse ofron komoditet të plotë dhe ju jep lirinë për të shkurtuar zonën e bikinit me lehtësi. Kjo makinë prerëse e gjithanshme mund të përdoret gjithashtu në lëkurë të lagur...
Zbritje 9%
204.75 186.38
Makinë prerëse Smooth & Silky është mjeti i përsosur për të gjitha nevojat tuaja . Pa kabllo dhe kompakt, kjo makinë prerëse ofron komoditet të plotë dhe ju jep lirinë për të shkurtuar zonën e bikinit me lehtësi. Kjo makinë prerëse e gjithanshme mund të përdoret gjithashtu në lëkurë të lagur...
Zbritje 18%
55.78 45.84
Depilator 3 w 1 i butë dhe i mëndafshtë EP7300 Depilatori 3 në 1 Smooth & Silky EP3 3in1 është i pajisur me një sistem të avancuar epilimi, i projektuar për rehati dhe rezultate të jashtëzakonshme, afatgjatë dhe të qetë. Nëse dëshironi të arrini një lëkurë të mëndafshtë dhe të lëmuar, një...
Zbritje 11%
1.05 0.93
Set për heqjen e qimeve për vetulla, 3 copë  E lehtë për përdorim. Me tehë të mprehtë. E përshtatshme për ta marrë me vete kudo.
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 187