Zbritje 49%
8.19 4.20
 Kjo çantë shale është ideale për ta marrë me vete në gjiro të gjata me biçikletë Lidheni atë në shalën tuaj dhe do t'i keni gjithmonë gjërat tuaja me vlerë Çanta e shalës ka një shirit reflektues. Specifikimet: Ngjyra: blu/e zezë Materiali: najloni Lloji i mbylljes: zinxhir Mbërthimi:...
Zbritje 39%
13.65 8.31
Zbritje 32%
2.50 1.70
4.94
Brand Capriolo EAN 180010 Madhësia 27" Pershkrimi Mbrojtëse nga Balta
Zbritje 30%
32.55 22.63
Kjo kamerë HD është e lehtë për t'u instaluar në biçikletën, varkën ose helmetën tuaj Ju bëni imazhet më të bukura Mund ta perdorni gjatë skijimit, kur lundroni, kërceni me parashutë ose snorkeling Ky aparat fotografik është rezistent ndaj ujit Ai xhiron video me cilësi të mirë 720p Për memorie...