Lojra

Zbritje 47%
16.80 8.91
3.82
Marka Slazenger Materiali gome, dru Pesha 192 g Gjatësia 26 cm Madhësia 26 x 16 x 2 cm Ngjyra e zezë, e kuqe
Zbritje 50%
16.80 8.47
Përmasat 50 × 270 × 180 mm · 770 g
4.15
Brand Dunlop Ean 871125216950 Ngjyra E zezë, me, portokalli, blu, e verdhë Materiali PVC, poliestër Pesha 340 gram Sasia 1 copë
Zbritje 46%
11.20 6.00
Badmin top set Raketë elastike e badmintonit Fusha e dorëzimit: dy raketa badminton, një çantë bartëse, tre kasolle Dimensionet 66 x 21cm Ngjyra Printim shumëngjyrësh
Zbritje 23%
22.05 16.89
Brand Penalty zone Ean 871125242318 Dimensionet 182x122x61cm
7.39
Kutia e shahut vjen me një hapësirë të veçantë për të ruajtur dhe mbajtur gurët e shahut të sigurtë kur nuk janë në përdorim.  Dizajni i palosshëm mundëson mbajtjen e gurëve pasi keni mbaruar lojën pa zënë shumë hapësirë. Sasia 66 copë Dimensionet 23X23 Materiali Dru
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 3
  • 17