Ujë pastrues

2.80
Pastuesi i gojës joalkoolik Max White Expert freskon frymëmarrjen, mbron dhëmbët nga pllakat dhe i mban mishrat dhe dhëmbët të shëndetshëm. Për më tepër, i mbron dhëmbët nga kariesi dhe pllaka dentare dhe ka efekte zbardhuese. Shpëlajeni gojën me ujë për 2 minuta pas çdo pastrimi ose pas vaktit.
2.49
Solucion patrues higjienik Listerine ofron kujdes perfekt për gojën dhe fytin. Ka veti antiseptike, eliminon bakteret edhe në zonën interdentale. Gjithashtu është i rëndësishëm për forcimin e dhëmbëve dhe mishit të tyre. Ky lëng ofron mbrojtje 24 orë dhe mban shije të këndshme të frutave të...
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 2
  • 3