Çadër & Tenda Kopshti

Zbritje 45%
63.00 34.72
Kjo tendë mahnitëse blu është ideale për festivale dhe udhëtime kampe. Ju keni mjaft vend për të fjetur dhe për të ruajtur gjërat tuaja në tendë. Specifikimet Materiali: poliestër Përmasat: 210 x 150 x 120 cm Përmasat e tendës së brendshme: 140 x 200 cm Përmasat e tendës: 140 x 110 cm Lloji i...
Zbritje 44%
56.00 31.17
Tenda ka dizajn elegant dhe hapsirë të mjaftueshme për tre persona I takon brendit Dunlop dhe ka dimensione prej 130 x 220 x 210 cm dhe peshë prej 3.4kg.
Zbritje 52%
16.80 8.09
Kjo mbulesë është në formë trekëndëshi dhe ka një madhësi prej 3,6x3,6x3,6 metra. Përbëhet nga një pëlhurë shumë e qëndrueshme, e përshtatshme për të gjitha stinët. Kur dielli shkëlqen, pëlhura varet deri në 90% të rrezeve UV dhe siguron strehim nga nxehtësia. Kur në vend të saj bie...
Zbritje 50%
9.50 4.79
Dëshironi të shijoni ballkonin tuaj në ditët e bukura pa u shqetësuar për rrezet e dëmshme UV dhe sytë kureshtarë? Është e mundur me ekranin e ballkonit Lifetime Garden në gri me vija të bardha. Ekrani i ballkonit ju jep privatësi dhe strehë shtesë për të shijuar ballkonin tuaj. Pëlhura e...
Zbritje 13%
91.00 79.11
3.00
Nëse planifikoni ndonjë kamping apo një gjumë në natyrë atëher ky qilim është ideal dhe ua mundëson juve të keni një qëndrim apo gjumë të rahatshëm. Tapeti  ka këto dimenzione 180 x 50 x 0.7 cm.
Zbritje 40%
91.00 55.04
4.17
Mbulesa e qadres, 265x70cm
1.50
Zbritje 45%
74.55 41.14
Çadra e pavijonit të markës Lifetime Garden është i përshtatshëm për t'u përdorur mbi një sandbox, pishinë ose diku tjetër që të mos digjeni në diell. Sigurisht që mund të përdoret edhe kur jeni duke organizuar një aheng në kopsht. I papërshkueshëm nga uji.  Brand LifeTime EAN...
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 80