Zbritje 50%
21.00 10.50
Orë dore për femra KEILAH me një formë elegante dhe të rafinuar e bërë tërësisht prej çeliku me cilësi të lartë në një ngjyrë të bukur Ari. Kasa e zbukuruar me shtresa të bukura të bardha dhe ari zbukurojnë orën duke e bërë atë vërtet unike. E pajisur me lëvizje kuarci, rezistencë ndaj...
4.73
Këto syze sigurojnë përthithje të reduktuar dhe të optimizuar të dritës gjatë natës. Fenerët vezullues, shenjat me ndriçim të fortë dhe shenjat e trafikut perceptohen më mirë përmes syzeve. Vjen me një çantë ruajtjeje praktike.
55.37
Zbritje 17%
18.38 15.20
Vuch kujdeset që femrat të duken sa më bukur dhe si e tillë ka dizajnuar qaforen me varëse në formë të Hënës e cila në tërësi është me ngjyrë çeliku e dekoruar me kristale të pastra. Kjo qafore është me sipërfaqe me shkëlqim, është me gjatësi 50 cm, si dhe është punuar nga çeliku i pandryshkur...
Zbritje 18%
31.71 26.11
Set vathë dhe qafore argjendi me kristale Swarovski
Zbritje 32%
20.48 13.90
Qafore për femra nga marka Levien, e punuar me material cilësorë me bazë metali, ngjyrë argjendi.Posedon varësen në formë unike e cila është e plotësuar me një perlë të kaltër sintetike me pamje të mahnitshme.Plotësoni stilin tuaj me këtë aksesor fantastik i cili vjen me një gjatësi praktike,...
Zbritje 15%
25.73 21.76
Qafore elegante nga marka Levien për femra. Kjo qafore përbëhet nga çeliku i pandryshkshëm me cilësi të lartë, ka gjatësi 42 cm dhe zbukurohet nga një varëse në formë rrethore e zbukuruar nga gurë Swarovski vijnë katër ngjyra të ndryshme: zezë, rozë dhe kaltër. Shtoni stil dukjes tuaj me qaforen...
Zbritje 13%
68.25 59.06
Vathë të bukur për femra nga marka e njohur Decadorn, të punuar nga materiali cilësor i çelikut inox. Shtresa nga materiali i rodiumit redukton reaksionet alergjike dhe mban shkëlqimin për një kohë të gjatë. Kanë formë tejet të bukur dhe të përshtatshme, të pasuruara me gurë natyral në nuancën e...
Zbritje 49%
11.55 5.89
Zbritje 49%
11.55 5.89
Zbritje 20%
192.53 154.37
2.02
Zbritje 29%
1.05 0.75
Ky mjet plastik është dy funksional sepse në njërën anë ofron mundësinë që ta kruani shpinën në mungesë të zgjatjes së dorës dhe nga ana tjetër ju mundëson që t'i veshni këpucët tuaja me lehtësi pa u përkulur. Gjatësia: 640 x 30 x 60 mm.
78.75
Puma 384527-01 Numra: 35.5, 36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39
78.75
Patika Puma 384527-02 Numra: 35.5, 36, 36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39
56.78
I strukturuar dhe elegant. Rripi i zinxhirit të ngjashëm me bizhuteri shkon nga supi në trup . E përshtatshme për telefon, portofol, çelësa dhe gjërat e domosdoshme të përditshme Me material poliuretani 
57.18
I strukturuar dhe elegant, ky stil vishet në dy mënyra. Rripi i zinxhirit të ngjashëm me bizhuteri shkon nga supi në trup. E përshtatshme për telefon, portofol, çelësa dhe gjërat e domosdoshme të përditshme. Me material poliuretani.
47.13
E strukturuar dhe elegante, ky stil i çantës vishet në dy mënyra. Rripi i zinxhirit të ngjashëm me bizhuteri shkon nga supi në trup . E përshtatshme për telefon, portofol, çelësa dhe gjërat e domosdoshme të përditshme. Me material poliuretani.
57.15
E strukturuar dhe elegante, ky stil i çantës vishet në dy mënyra. Rripi i zinxhirit të ngjashëm me bizhuteri shkon nga supi në trup . E përshtatshme për telefon, portofol, çelësa dhe gjërat e domosdoshme të përditshme Me material poliuretani 
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 166