2.70
Set i gërshërëve - I fortë dhe i mprehtë. - Mbështetja e përshtatshme e gishtit. - Mjet ideal për parukeri apo berber. - Gërshërët kanë pushim të gishtit të madh. - Dorezat e dizajnit ergonomik. - Lehtë dhe jashtëzakonisht e butë.
21.93
Maria Nilo kujdeset që të gjitha femrat të posedojnë kujdesin e duhur ndaj flokëve dhe si e tillë ka sjellë në treg llakun e flokëve i cili është dizajnuar që të mbajë në rregull flokët dhe të mbrojë ngjyrën në të njëjtën kohë. Produkti është përpunuar 100 % nga produktet natyrale që mbrojnë...
16.80
Hairspray Orofluido për fiksim perfekt dhe të qëndrueshëm të të gjitha llojeve të flokëve. Brand Moroccanoil
1.50
Kapele dushi me ngjyra 3 copë 28 cm PEVA E butë dhe e rehatshme. Nuk dëmton flokët tuaj. Funksionale dhe mbron flokët tuaj.
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 22