Zbritje 48%
20.99 11.00
Materiali: Poliester i qëndrueshëm Madhësia e laptopit: 15-16"
Zbritje 32%
49.00 33.17
Materiali: Poliester  Madhësia: 480x400x210mm, 15.6"
Zbritje 32%
50.50 34.34
Materiali: Poliester  Madhësia:480x400x210mm
37.90
Për laptopë deri në: 15.6 " Ngjyra: E zezë Dimensionet [mm]: 440 x 340 x 180 Materiali: Poliester WULONG 2 xhepa me zinxhir dhe shumë xhepa të tjerë të brendshëm për aksesorë. Port të jashtëm USB për karikim (kërkon bateri - rrymë elektrike).
12.00
MS AGON M100, çantë shpine laptopi 15,6"
11.00
Prodhuar nga MS Industrial Lloji çantë shpine Notebook Përshtatet me dimensione deri në 15.6" Ngjyra e zezë
11.00
Çantë e zezë MS NOTE D100 për laptop me diagonale 15.6 ". Një ndarje e jashtme dhe një e brendshme e bëjnë këtë çantë të përshtatshme për ata që mbajnë vetëm gjërat elementare çdo ditë. Materiali: najlon.
  • Çanta
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 11
  • 38