Brusha & Shpuza

Zbritje 64%
6.30 2.24
1.68
Furçat sintetike të mbushura me fije të dendura, ultra të butë dhe me cilësi të lartë janë jo-adsorptive të pluhurave dhe lëngjeve, duke minimizuar kështu sasinë e themelit ose të fshehësit që kërkohet për të përfunduar punën. Fijet me gëzof të butë i japin lëkurës tuaj ndjenjën më të...
2.19
Zbritje 36%
7.88 5.04
Struktura inovative e sfungjerit Eveline Cosmetics Magic Blender i mban produktet e make-up-it në sipërfaqe në vend që t'i thithë ato. Falë formës së lëmuar të sfungjerit dhe strukturës së huallit, aplikimi është më i shpejtë dhe rezultati përfundimtar është perfekt! Sfungjeri novator i bërë...
5.39
4.30
Seti përmban 4 sfungjerë për grim të përditshëm. Një ndihmë e nevojshme dhe profesionale nga sfungjerë cilësor. Sfungjerët vijnë në 4 ngjyra të ndryshme.
Zbritje 58%
12.08 5.09
Sfungjer praktik për grim nga marka e njohur Real Techniques. Ky sfungjer ka gjatësi 6.5 cm & gjerësi 4 cm, falë formës sferike depërton në çdo pjesë të fytyrës dhe falë majës precize mundëson t'i korigjoni lehtë puçrrat apo defektet tjera të vogla të lëkurës. Kompletoni grimin tuaj me...
4.69
Forma e tij unike, shpuza e make-up-it është i përsosur për aplikimin e teksturave të lëngshme, kremoze dhe pluhur në zona më të mëdha të fytyrës- ose për vendosjen e thekseve të sakta. • Gjithëpërfshirësi është gjithashtu i bërë nga një material që është 90% i biodegradueshëm dhe vegan. •...
3.29
Shpuzë e vogël, pa lateks, është ideale për aplikimin e teknikës së grimit të pjekjes dhe kur laget, mund të përdoret edhe për një aplikim pa të meta të fondatinës. Maja e pjerrët përdoret për pjekje: aplikon një sasi të madhe pluhuri të lirshëm në zonat e fytyrës, ku grimi tenton të qetësohet....
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 6